До кінця травня для абонентів Київстар діє знижка 50% на перші дві поїздки з UklonUklonДо кінця травня всі абоненти оператора, які користуються додатком для самообслуговування «Мій Київстар» або завантажать його, зможуть отримати знижку до 50% на перші дві поїздки з Uklon.

Як сказано у повідомленні Київстар, щоб отримати акційну пропозицію, а саме промо-код зі знижкою, достатньо лише користуватися додатком «Мій Київстар» або завантажити його. Знижкою на послуги зможуть скористатися нові клієнти Uklon, які почнуть користуватися їх сервісом в одному з 9 міст України: Київ, Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернігів, Херсон та Житомир.

Нагадаємо, що «Мій Київстар» ‒ це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, для підключення/відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримати консультацію у чаті тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються сервісом для самообслуговування.

Персональні дані користувачів додатку також надійно захищені. Компанія використовує двофакторну аутентифікацію при вході в систему та пропонує користувачам ввести код доступу самостійно або налаштувати вхід за відбитком пальця чи Face ID, якщо це дозволяє пристрій. “Мій Київстар” можна завантажити цим за посиланням.

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ).

Uklon — це перший український райдшерінг-сервіс, продуктова IT-компанія, що розробляє та підтримує одну з найбільших інфраструктур на українському ринку, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів. На сьогодні компанія працює у 23 містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернівці, Черкаси, Чернігів, Маріуполь, Херсон, Хмельницький, Житомир, Тернопіль, Біла Церква.

// АвтоКраїна

Читайте також: