Mazda в Україні пропонує знижки до 90% на оригінальні запчастини для авто попередніх поколіньMazdaСпеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років з 05 квітня до 01 грудня 2021 року в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари. Максимальний розмір знижки сягає 90%.

Як сказано у повідомленні офіційного імпортера та дистриб’ютора Mazda в Україні – ДП «АВТО Інтернешнл», на всі акційні запчастини та аксесуари поширюється гарантія 1 рік без обмеження пробігу при встановленні на офіційному сервісному центрі Mazda.

Склад запасних частин обмежений. Кількість позицій в наявності може змінюватися щодня.

З детальним переліком запасних частин за спеціальними цінами дня можна ознайомитися за посиланням, придбати та встановити обрані позиції можна у представників офіційної дилерської мережі Mazda.

Офіційним імпортером та дистриб’ютором Mazda в Україні з 1994 року є ДП «АВТО Інтернешнл». Станом на 1 травня 2020 року офіційна дилерська мережа Mazda в Україні налічувала 20 дилерських центрів.

// АвтоКраїна

Читайте також: