На авторизованих станціях Peugeot, Citroen і Opel стартувала акційна заміна оливиEuroreparЗ 19 квітня по 16 травня 2021 року на всіх авторизованих сервісних станціях Peugeot, Citroen і Opel в Україні стартувала акційна заміна оливи для автомобілів у віці 3+ років.

Як сказано у повідомленні компанії «Пежо Сітроен Україна», яка представляє в Україні бренди концерну Stellantis, дія акції поширюється на автомобілі у віці 3+ років з бензиновими і дизельними двигунами.

Вартість операції по заміні оливи регламентована (в залежності від типу оливи і об’єму двигуна) і становить:

Вартість операції з використанням оливи 5W40:

  • для двигунів об’ємом 1,0-1,8 л – 1 100 грн.
  • для двигунів об’ємом 1,9-3,0 л – 1 300 грн.

Вартість операції з використанням оливи 5W30:

  • для двигунів об’ємом 1,0-1,8 л – 1 300 грн.
  • для двигунів об’ємом 1,9-3,0 л – 1 500 грн.

Вартість операції з використанням оливи 0W30:

  • для двигунів об’ємом 1,0-1,8 л – 1 400 грн.
  • для двигунів об’ємом 1,9-3,0 л – 1 600 грн.

Вартість операції включає в себе заміну моторної оливи, масляного фільтра і робіт.

При проведенні робіт використовуються продукти Eurorepar, які повністю відповідають всім вимогам концерну Stellantis, а також міжнародним стандартам. Наприклад, моторна олива має всі необхідні допуски автовиробників, а масляний фільтр забезпечує необхідний клас очищення і в точності відповідає посадковому розміру. Варто також відзначити, що всі продукти Eurorepar виділяються оптимальним співвідношенням гідної якості і привабливої ціни.

Нагадаємо, що своєчасна заміна моторної оливи і масляного фільтра є основою для надійної роботи двигуна на довгі роки. Моторна олива дозволяє захистити деталі двигуна від зносу, а якісний масляний фільтр підтримує необхідну чистоту оливи. В результаті при регулярній заміні моторної оливи і фільтра двигун буде служити довше, а автолюбитель може бути впевненим у підтримці заявлених технічних характеристиках свого «залізного друга».

Для тих автомобілів, на які не поширюються умови акції, діє програма «ТО за фіксованою ціною», яка передбачає фіксовану ціну за стандартні операції техобслуговування автомобіля незалежно від обраного дилера в рамках одного регіону. Таким чином, експлуатація будь-якого автомобіля Peugeot, Citroen, Opel виявляється максимально вигідною, а витрати на сервіс – прогнозованими.

ТОВ «Пежо Сітроен Україна» – офіційне представництво групи Stellantis в Україні. Компанія має у своєму арсеналі бренди Peugeot, Citroen, DS Automobiles та Opel.

// АвтоКраїна

Читайте також: