Nissan пропонує з вигодою підготувати авто до зимиЗ початку жовтня в усіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні діє приваблива пропозиція, що дозволяє з вигодою підготувати автомобіль до зимового сезону.

Так, з наближенням перших нічних заморозків, компанія «Ніссан Мотор Україна» дарує власникам Nissan безкоштовну діагностику акумулятора і вигоду в розмірі 20% на його заміну, якщо буде потреба. Крім цього, тільки до 31 грудня клієнти компанії можуть пройти шиномонтаж за спеціальною ціною.

Любителі активного відпочинку завдяки даній акції зможуть придбати з вигодою до 25% такі необхідні для свого автомобіля аксесуари, як багажні бокси та поперечки на дах автомобіля, а також кріплення для лиж. Також з вигодою до 25% можна буде придбати захист картера двигуна.

Скористатися моментом і прикрасити свій автомобіль новими колісними дисками з вигодою до 50% також можна буде до кінця року.

Умовами даної кампанії передбачені додаткові переваги для автомобілів Nissan, на яких закінчилася гарантія. Тільки до 31 грудня власники таких авто зможуть придбати моторне масло з вигодою 15%.

Клієнти компанії, які скористаються умовами даної акції, крім відчутної економії, зможуть отримати ряд додаткових переваг і захистити себе від різних ризиків, які виникають при покупці неоригінальних аксесуарів.

Так, скориставшись послугами офіційного дилера, на роботи і сам аксесуар буде поширюватися гарантія, чого, в більшості випадків, не пропонують неофіційні СТО. Ще одним аргументом на користь оригінальних аксесуарів є їх ідеальна сумісність з вашим автомобілем Nissan.

// АвтоКраїна

Читайте також: