Renault запустила в Україні сервісну акцію зі знижками до 30% на запчастиниКомпанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної Акції «Вигідна весняна діагностика», яка триватиме з 5 квітня до 31 травня 2021 року в офіційній дилерській мережі Renault в Україні.

Як повідомляється на сайті компанії, у період акції пропонується вигідно виконати діагностику автомобіля Renault, а також придбати для нього запчастини: деталі підвіски, рульового управління, гальмівної системи.

Приємним бонусом обслуговування автомобіля в акційний період є шанс виграти цінні призи.

Зокрема, під час акції всім клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується комплекс діагностичних послуг автомобіля за ціною 199 грн з ПДВ. У комплекс включені:

  • діагностика підвіски (в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);
  • діагностика стану шин (в тому числі перевірка залишкової глибини протектора і стану шин);
  • перевірка рівнів робочих рідин та якості гальмівної і охолоджуючих рідин;
  • діагностика АКБ.

Крім того, в рамках сервісної Акції «Вигідна весняна діагностика» власник автомобіля Renault отримує можливість:

  • виконати заміну деталей підвіски та рульового управління із знижками до 30% на запасні частини та до 10% на роботи;
  • придбати літню рідину склоомивача об’ємом 5 л за акційною ціною 145 грн. з ПДВ;
  • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ.

Також, за умовами акції, серед зареєстрованих в My Renault учасників акції будуть розіграні коштовні призи ‒ комплект коліс в зборі, комплект зимових шин, відеореєстратор, за умови проведення ними в офіційній дилерській мережі Renault операцій із заміни гальмівних колодок або гальмівних дисків, або амортизаторів, або пружин підвіски, або важелів підвіски.

Крім того, для Клієнтів з авто віком понад 5 років (починаючи з 2015 року виробництва і старше), на постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнт отримує знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи з їх установки. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.

// АвтоКраїна

Читайте також: