Renault запустила в Україні сервісну акцію з обслуговування кондиціонерівRenault запустила в Україні сервісну акцію з обслуговування кондиціонерівТрадиційно, з початком літа компанія Renault в Україні відкриває сезон привабливих цін на послуги очистки та обслуговування системи кондиціонування. Сервісна акція «Діагностика та обслуговування кондиціонера» триває з 7 червня до 4 липня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault.

Як сказано у повідомленні компанії, акція «Діагностика та обслуговування кондиціонера» надає можливість з максимальною вигодою виконати обслуговування системи кондиціонування в автомобілях Renault, а також придбати сезонні товари за привабливою ціною.

На роботу кондиціонера великий вплив має зовнішнє середовище, особливо влітку, в період найбільш активної експлуатації. Зниження ефективності теплообміну кондиціонера може бути результатом потрапляння бруду на його випарник. У момент теплообміну поверхня випарника покривається краплями конденсованої вологи, до якої липнуть пилок, пил, пух, комахи та інші види забруднення, що потрапляють в повітряний потік, що проходить через стільники теплообмінника. Вологе середовище стає розсадником розмноження бактерій, цвілі та інших мікроорганізмів. Саме тому необхідно приділяти особливу увагу стану системи кондиціонування в цей період.

Для більшості моделей Renault рекомендує проведення регулярного обслуговування системи кондиціонування повітря за таким планом: заміна салонного фільтра – один раз на рік; очистка кондиціонера – один раз на два роки; дозаправка кондиціонера – кожні чотири роки.

З 7 червня до 4 липня 2021 року всі клієнти офіційного сервісу Renault зможуть:

  • виконати очистку кондиціонера із вигодою до 25% (знижка на очисники – 25%, знижка на роботи – 20%);
  • виконати діагностику кондиціонера із знижкою до 20% на роботи.
  • виконати заправку та ремонт кондиціонера із знижками до 25% на запчастини/матеріали та 10% на роботи із їх встановлення;
  • виконати заміну салонного фільтра із вигодою до 30% (знижка на фільтри салону – до 30%, знижка на роботи – 10%);
  • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ.

Вірно працюючий кондиціонер забезпечує зручність і комфорт для водія і пасажирів, а також подарує виключно приємні враження від поїздки, особливо в теплий період року.

Дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля стане незамінним помічником кожного водія, адже скористатись ним можна самостійно завдяки простому способу використання. А в період Акції його можна придбати за привабливою ціною – 365 грн. з ПДВ.

Для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2015 р. випуску) на постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини та роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не додаються.

// АвтоКраїна

Читайте також: