Uber запустив у Маріуполі та Херсоні знижки 80% на першу поїздкуUBER

Міжнародна компанія Uber, яка надала мільйонам людей технологію, що дозволяє здійснити поїздку одним натисканням кнопки, оголошує про запуск свого сервісу в Маріуполі та Херсоні. Відтепер жителі та гості цих міст зможуть скористатися доступним, безпечним і якісним сервісом UberX, ціни на поїздки з яким починаються від 30 грн.

Жителі і гості Маріуполя та Херсона зможуть скористатися всіма перевагами поїздок Uber, здійснивши першу поїздку містом зі знижкою 80% з промокодом UBERKHERSON для Херсона та UBERMARIUPOL для Маріуполя. Щоб скористатися знижкою, пасажирам необхідно ввести промокод UBERKHERSON (UBERMARIUPOL) в розділі WALLET додатку Uber на смартфоні. Промокод діє до 12 квітня для двох міст.

«Ми співпрацюємо з містами по всій Україні, щоб задовольнити їхні зростаючі потреби в транспорті і разом сформувати майбутнє міської мобільності. В умовах нової реальності, безпечне і швидке пересування є дуже важливим. Ми прагнемо до того, щоб кожен житель мегаполісу міг викликати машину за лічені хвилини, в будь-яку точку міста і в будь-який час доби. Ґрунтуючись на досвіді 600 міст по всьому світу, Uber значно збільшує мобільність містян і сприяє розвитку міської інфраструктури. Ми віримо, що разом з Uber міста України стануть ще більш комфортним місцем для роботи і життя», – каже Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі.

Безпека завжди була головним пріоритетом для Uber. Технологія Uber дозволяє підвищити безпеку до, під час і після здійснення поїздки завдяки відбору водіїв, можливості відслідковувати маршрут в режимі реального часу в додатку, системі рейтингів водіїв (в якій користувач оцінює водія від 1 до 5 балів після кожної поїздки), можливості повідомити про будь-які ситуації в службу підтримки клієнтів. Важливий елемент безпеки – прозорість системи: користувачі заздалегідь отримують інформацію про водія, включаючи його ім’я, фотографію, номер і марку машини, а також вартість поїздки, перед замовленням автомобіля.

Протягом останніх років компанія інвестувала значні ресурси в розробку технологій, що підвищують безпеку, і в встановлення нових стандартів безпеки для галузі в цілому. Деякі з найбільш важливих функцій безпеки включають в себе:

  • Поділитися моєю поїздкою – за допомогою функції довірених контактів користувачі можуть обрати до п’яти друзів або членів сім’ї і поділитися інформацією про свою поїздку одним кліком.
  • Перевірка автомобіля – користувачі отримують push-повідомлення з нагадуванням про необхідність перевірити, чи відповідають номерний знак автомобіля, а також ім’я та зображення водія інформації в додатку.
  • Перевірка за допомогою PIN-коду – в даній функції користувачі можуть перевіряти свої поїздки за допомогою PIN-коду. Користувачі можуть обмінюватися PIN-кодами з водієм, щоб підтвердити, що вони підійшли до потрібного транспортному засобу.
  • Сповіщення про швидкість – функція безпеки, яка допомагає водіям зберігати безпеку на дорозі. Водії, які не дотримуються лімітів швидкості, після поїздки отримують попередження в додатку.
  • Система зворотного зв’язку – після кожної поїздки пасажири і водії можуть оцінювати один одного і давати конструктивні відгуки. Ця система забезпечує взаємну повагу і гарантує якість послуг.
  • Центр безпеки – під час поїздки користувач має доступ до центру безпеки, де можна знайти інформацію про всі доступні функції, такі як здійснення екстрених дзвінків або повідомлення про необхідність допомоги в надзвичайній ситуації.

У 2020 році Uber реалізував безпрецедентні заходи безпеки, щоб допомогти всім, хто використовує додаток, залишатися в безпеці і здоровими. Всім пасажирам і водіям Uber в Україні нагадують про заходи безпеки перед вчиненням поїздки. В Україні водіїв також просять зробити селфі, щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту, за допомогою технології перевірки вбудованої в додаток. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію. Всі водії також повинні підтвердити, що вони вживають додаткових заходів безпеки, такі як регулярна дезінфекція свого автомобіля і наявність дезинфікуючого засобу для рук для своїх пасажирів.

Про Uber

Місія Uber – забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Ми почали в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок ми почали вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

// АвтоКраїна

Читайте також: