Власники Peugeot, Citroёn і Opel можуть підготувати авто до літнього сезону з вигодою 20%Представництво Концерну Stellantis в Україні пропонує унікальну сервісну програму: деталі підвіски і гальмівної системи на автомобілі Peugeot, Citroёn і Opel з вигодою 20% відносно стандартних цін.

Як сказано у повідомленні компанії, дана пропозиція діє в період з 1 квітня по 31 травня і поширюється не тільки на запчастини, а й на роботи по їх установці на авторизованих сервісних станціях.

Таким чином, клієнт отримує можливість привести в порядок ходову частину і гальмівну систему свого автомобіля з мінімальною ціною, але максимальною якістю: тільки оригінальні запчастини, тільки майстри-профі.

Підготуйте свій автомобіль до літнього сезону максимально правильно і в повному об’ємі. І в цьому вам обов’язково допоможуть офіційні дилери й авторизовані сервісні центри Peugeot, Citroёn, Opel.

Stellantis є одним з провідних світових автовиробників і постачальників послуг в сфері мобільності. У своїй діяльності компанія керується чіткою метою – забезпечувати свободу пересування завдяки унікальним, доступним і надійним рішенням. Компанія прагне стати кращою, а не найбільшою, працюючи на благо всіх її акціонерів, а також спільнот, в яких вона веде свою діяльність.

// АвтоКраїна

Читайте також: