Hankook став ексклюзивним постачальником гоночних шин для європейської серії TCRHankook став ексклюзивним постачальником гоночних шин для європейської серії TCRВиробник шин преміум-класу Hankook Tire розширив свою присутність в світі автомобільного спорту, ставши новим ексклюзивним постачальником шин для різних серій TCR, для якої в цьому сезоні поставлятиме високоякісні шини Ventus Race.

Компанія Hankook в минулому з великим успіхом підтримувала формати TCR. Володіючи багатим досвідом як в галузі гонок на витривалість, так і в змаганнях кузовних автомобілів, виробник шин прекрасно підготовлений для вирішення майбутнього завдання.

Цього року TCR Europe вступає в свій шостий сезон, що стартує на гоночних шинах Hankook в семи різних країнах Європи. Початок чемпіонату буде покладено на автодромі Slovakia Ring (Братислава). У кваліфікації візьмуть участь Alfa Romeo, Audi, Cupra, Honda, Hyundai і Peugeot. Пізніше вони битимуться за перемогу і цінні очки на таких престижних трасах, як автодром Поль Рікар у Франції, Нюрбургрінг в регіоні Ейфель в Німеччині і Спа-Франкоршам в Бельгії. Фінал TCR Europe відбудеться 8 жовтня на автодромі Каталунья. З 2016 року в окремі гонки TCR Europe також були включені в чемпіонат TCR Benelux, очки в якому зараховуються за спеціальною класифікацією.

«Ми дуже раді, що такий відомий і досвідчений виробник шин преміум-класу, як Hankook, підтримує TCR Europe. Гоночні шини Hankook завжди вражають відмінними характеристиками в різних серіях TCR ‒ як з точки зору продуктивності, так і своєю стабільністю. В якості ексклюзивного постачальника шин Hankook також підтримує і третій сезон TCR Eastern Europe (Східна Європа). У графіку заходу шість турів в шести різних європейських країнах. Перший з них відбудеться 16 квітня на Гунгарорингу в Угорщині. За нею йтимуть етапи «Ред Бул Ринг» в Австрії, в Польщі, в Хорватії та в Словаччині. 3 вересня місто Брно в Чехії прийматиме фінал змагань. Йозеф Кренек, організатор TCR Eastern Europe, коментує: «Шини є вирішальним компонентом в автоспорті, тому знайти такого сильного і успішного партнера, як Hankook, є справжнім успіхом. Досвід співпраці з Hankook останніх кількох років, чи то у гонках на витривалість ESET V4 Cup, чи то у чемпіонаті Renault Clio Cup, залишив у нас тільки приємні враження. В рамках TCR Eastern Europe ми розраховуємо продовжити цю традицію»», ‒ заявив промоутер TCR Europe Пауло Феррейра.

Виробник шин преміум-класу став також єдиним постачальником шин чемпіонату TCR Spain, що  дебютує на міжнародній арені автоспорту в поточному році. У цьому новому форматі гонки будуть проходити виключно на трасах Іспанії. 10 квітня на трасі Харама в околицях Мадрида відбудеться перша з них. П’ятий і останній етап першого сезону чемпіонату TCR Spain проходитиме на трасі Барселона-Каталонія 13 листопада.

«Клас TCR відомий гоночними автомобілями найвищого стандарту. Він представлений широким спектром брендів по всьому світу. З огляду на це, нарощувати участь Hankook в серії TCR — правильне рішення. Наші шини Ventus Race протягом багатьох років створювали собі репутацію в цьому класі, тому ми з нетерпінням чекаємо захоплюючого видовища на відомих міжнародних треках», ‒ заявив директор з автоспорту Hankook Tire Europe Манфред Сандбіхлер.

Hankook Tire, заснована в 1941 році в Сеулі, столиці Південної Кореї, є одним із провідних світових виробників інноваційних, визнаних світом шин високої якості для легкових, легковантажних, позашляховиків, вантажних автомобілів та автобусів, а також для гоночних автомобілів (кільцеві перегони/ралі). Щороку компанія виробляє більше 104 мільйонів шин. Близько 34 відсотків світових продажів компанії припадають на Європу і СНД. Провідні світові автовиробники вибирають шини Hankook для заводської комплектації своїх автомобілів.

Виробництво для європейського регіону здійснюється на найсучаснішому виробничому майданчику в Ракалмасі, Угорщина, що був відкритий в червні 2007 року і відтоді постійно розширюється. Наразі близько 3000 співробітників компанії виробляють до 19 мільйонів шин для легкових автомобілів, позашляховиків і легких вантажівок на рік. Головний офіс Hankook Tire Europe розташований у Ной-Ізенбурзі, що неподалік від Франкфурту-на-Майні у Німеччині. Виробник має філії в Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландах, Австрії, Польщі, Росії, Сербії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Великобританії та Українї.

// АвтоКраїна

Читайте також: