Hankook вдруге став продюсером музичного відеокліпу Symphony of Speed 2021Виробник шин преміум-класу Hankook створив музичне відео Symphony of Speed в контексті співпраці з відомою гоночною командою FFF Racing Team. Партнери об’єднали свої зусилля, щоб в цьому році взяти участь в 24-годинній гонці ADAC Total 24h, разом вивівши на старт Lamborghini Huracan GT3 EVO. Захоплююча музика стане втіленим звучанням гонки, а знімки автомобілів на гоночному треку передадуть відчуття від керування і пристрасть до автоспорту.

Як сказано у повідомленні компанії, симфонія, складена зі звуків запуску двигуна, розгону і перемикання передач, дозволяє Hankook, незважаючи на обмеження, накладені пандемією, поділитися емоціями з уболівальниками і зацікавленими сторонами.

«Представляючи нашу нову симфонію, на цей раз напередодні знаменитої гонки, ми прагнемо подарувати людям трохи надії і сил для одужання. Не зважаючи на те, що пандемія ще не переможена, на горизонті вже видніються багатообіцяючі ознаки швидкого відновлення», — заявив Санґгун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire.

На відміну від першого проєкту компанії, Symphony of Silence 2020, відео цього року не про тишу на заходах, що до сих пір оточує багато спортивних подій, а про демонстрацію звучання руху і швидкості, пов’язаної з ними надії на одужання. Мета поточного музичного проєкту — розділити з фанатами бренду ейфорію і пристрасть, що супроводжує змагання. Це досягається за рахунок постановки звучання потужного гоночного автомобіля у вільному русі, а також демонстрації його естетичного дизайну, чистої швидкості, відчуття від керма, прискорення і сили.

Під час створення своєї Symphony of Speed 2021 року виробник шин преміум-класу спирався на успіх минулорічної, першої, версії «Symphony of Silence». В рамках свого довгострокового партнерства з UEFA і в співробітництві зі всесвітньо відомим музикантом Девідом Ґарретом компанія Hankook взяла участь у створенні нової версії офіційного гімну UEFA Europa League. Набравши 20 мільйонів переглядів, 55 мільйонів реакцій і 27 мільйонів охоплених користувачів, відео Hankook поклало кінець тиші на стадіоні перед торішнім фінальним матчем UEFA Europa League. Перша симфонія була спрямована на те, щоб об’єднати фанатів за допомогою емоції, і показати, що, незважаючи на фізичну відстань, люди згуртовані як ніколи. В ознаменування майбутнього нового футбольного сезону на сторінках компанії Hankook в соціальних мережах нещодавно був повторно випущений музичний кліп 2020 року з новими фото з поточного сезону. Відео стало також і тизером для нового проєкту.

Відео Hankook Symphony of Speed 2021 буде опубліковане перед початком трансляції 24-годинної гонки.

24-годинна гонка ADAC Total 24h Race на трасі Нюрбурґринг — це гонка для машин класу GT і легкових автомобілів. Вона проводиться з 1970 року на різних варіантах треків, а з 1984 — на комбінації Нордшляйфе і Гран-прі. Маючи довжину 25 378 км і 89 поворотів, комбінація утворює найдовшу і, ймовірно, одну з найскладніших гоночних трас у світі. Захід проходитиме в 2021 році в 49 раз поспіль і триватиме з 3 по 6 червня.

Hankook Tire, заснована в 1941 році в Сеулі, столиці Південної Кореї, є одним із провідних світових виробників інноваційних, визнаних світом шин високої якості для легкових, легковантажних, позашляховиків, вантажних автомобілів та автобусів, а також для гоночних автомобілів (кільцеві перегони/ралі). Щороку компанія виробляє більше 104 мільйонів шин. Близько 34 відсотків світових продажів компанії припадають на Європу і СНД. Провідні світові автовиробники вибирають шини Hankook для заводської комплектації своїх автомобілів.

Виробництво для європейського регіону здійснюється на найсучаснішому виробничому майданчику в Ракалмасі, Угорщина, що був відкритий в червні 2007 року і відтоді постійно розширюється. Наразі близько 3000 співробітників компанії виробляють до 19 мільйонів шин для легкових автомобілів, позашляховиків і легких вантажівок на рік. Головний офіс Hankook Tire Europe розташований у Ной-Ізенбурзі, що неподалік від Франкфурту-на-Майні у Німеччині. Виробник має філії в Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландах, Австрії, Польщі, Росії, Сербії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Великобританії та Українї.

// АвтоКраїна

Читайте також: