Bolt і Visa запустили в Києві безкоштовне перевезення медиків у період локдаунуУ зв’язку з оголошенням у Києві жорсткого локдауну компанія Bolt, як і торік, надаватиме допомогу в транспортуванні медичного персоналу. Партнером із ініціативи стала міжнародна платіжна система Visa. Медичні фахівці вже сьогодні можуть швидко і комфортно дістатися до лікарні та назад додому на авто Bolt.

Несприятлива епідеміологічна обстановка в Києві призвела до посилення карантину і запровадження нових обмежень. У цей непростий період існує ризик збоїв у роботі громадського транспорту. Водночас навантаження на медичних фахівців є надзвичайно високим. Для того щоб підтримати медиків, компанія Bolt спільно з платіжною системою Visa вирішила продовжити минулорічну ініціативу з безкоштовного перевезення медичного персоналу. Платформа вже надала адміністрації НДСЛ «Охматдит» 1000 промокодів на суму 150 грн кожен. Окрім того, додатково з кожної поїздки Bolt, оплаченої картою Visa, буде виділено 50 грн для забезпечення транспортування медичних працівників.

«Бувають періоди, коли потрібно діяти швидко, брати на себе відповідальність і допомагати іншим. Зараз настав саме такий момент. Тому ми знову вирішили підтримати медперсонал унікальної лікарні ― НДСЛ «Охматдит», яка надає екстрену допомогу маленьким пацієнтам із усієї України. І завдяки партнерській програмі Visa ми готові надавати таку допомогу іншим медичним закладам», ― коментує керівник напряму райд-хейлінгу компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Ініціатива компанії Bolt із перевезення медичних співробітників була запущена в березні 2020 року. Платформа перевозила інфекціоністів, пульмонологів, вірусологів, бактеріологів, анестезіологів та інших медичних фахівців, які допомагали в боротьбі з епідемією COVID-19. За період карантину водії платформи Bolt здійснили 125 тисяч поїздок для медиків на суму понад 23 млн грн.

Bolt і Visa запустили в Києві безкоштовне перевезення медиків у період локдауну

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, а також в Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: