Hankook постачатиме шини для заводської комплектації Porsche 718Hankook постачатиме шини для заводської комплектації Porsche 718Починаючи з весняного сезону 2021 року виробник шин преміум-класу Hankook оснащуватиме своїми надпродуктивними шинами (UHP) модель Porsche 718 Boxster та Porsche Cayman.

Як сказано у повідомленні компанії Hankook, встановлюватися будуть спеціально виготовлені різноширокі шини Hankook Ventus S1 evo 3 в типорозмірах 235/40 ZR19 (92Y) N-0 для передньої вісі та 265/40 ZR19 (98Y) N-0 для задньої вісі. Новий спорткар стане чудовим доповненням в колекції спільних проектів Hankook і Porsche, де на даний момент вже присутні моделі Cayenne і Taycan. Ці представники сімейства Porsche комплектуються шинами преміум-класу Ventus S1 evo 3 для SUV і EV відповідно.

«Porsche — це уособлення спортивного автомобіля особливої потужності, що приносить задоволення під час керування і в той же час повністю придатний для повсякденних виїздів. Однак це ж і ускладнює розробку шин. Ми надзвичайно задоволені цими оригінальними шинами, оскільки вони демонструють вражаючу продуктивність всієї лінійки наших продуктів», — каже Санг Гун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire.

Борт Ventus S1 evo 3 оснащений сердечником високої міцності, який, в поєднанні з посиленою боковиною, забезпечує високу стабільність під час руху, курсову стійкість, а також точне і в той же час динамічне спортивне рульове керування. Нитки корду з найлегшого штучного шовку і брекери зі спеціального арамідного волокна ще більше підвищують стабільність під час руху і стабільність рульового керування. Об’єднані разом ці матеріали дозволяють скоротити небажане зростання радіуса кочення до 60 відсотків навіть при дуже високих швидкостях, в порівнянні з показниками шин зі звичайного компаунда. Спеціальний склад матеріалу протектора, в якому використовуються високоякісні натуральні смоли, забезпечує опір ковзанню з чудовими характеристиками зчеплення і гальмування як на сухому, так і на мокрому дорожньому покритті.

«Наші інженери прагнули до того, щоб Ventus S1 evo 3 перевершувала свою попередницю майже у всіх аспектах і стала найуспішнішою заводською комплектуючої Hankook на ринку з існуючих на сьогодні. Результатом їх роботи стала шина з надвисокими характеристиками продуктивності, яка вміло підкреслить прекрасну динаміку таких спортивних автомобілів, як Porsche 718 Boxster», ‒ пояснює Клаус Краузе, голова Європейського центру розробок Hankook в Ганновері.

Hankook Ventus S1 evo 3

Hankook Ventus S1 evo 3

Hankook Tire, заснована в 1941 році в Сеулі, столиці Південної Кореї, є одним із провідних світових виробників інноваційних, визнаних світом шин високої якості для легкових, легковантажних, позашляховиків, вантажних автомобілів та автобусів, а також для гоночних автомобілів (кільцеві перегони/ралі). Щороку компанія виробляє більше 104 мільйонів шин. Близько 34 відсотків світових продажів компанії припадають на Європу і СНД. Провідні світові автовиробники вибирають шини Hankook для заводської комплектації своїх автомобілів.

Виробництво для європейського регіону здійснюється на найсучаснішому виробничому майданчику в Ракалмасі, Угорщина, що був відкритий в червні 2007 року і відтоді постійно розширюється. Наразі близько 3000 співробітників компанії виробляють до 19 мільйонів шин для легкових автомобілів, позашляховиків і легких вантажівок на рік. Головний офіс Hankook Tire Europe розташований у Ной-Ізенбурзі, що неподалік від Франкфурту-на-Майні у Німеччині. Виробник має філії в Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландах, Австрії, Польщі, Росії, Сербії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Великобританії та Українї.

// АвтоКраїна

Читайте також: