Hankook став партнером BMW M в сегменті високопродуктивних автомобілівВ цьому році, із запуском на ринок моделі Ventus S1 evo Z, Hankook представила лінійку ультра-надвисокої продуктивності — категорію шин, розроблену для спортивних високопродуктивних автомобілів. Вперше виробник шин преміум-класу бере участь в оснащенні автомобілів BMW M GmbH, зокрема новий протектор встановлюватимуть на моделі X3 M і X4 M. Надзвичайна динамічність, маневреність і точність шин Hankook Ventus S1 evo Z підкреслять гоночну ДНК моделей M. Моделі Competition з двигуном потужністю 510 к.с. і обертовим моментом 650 Нм розганяються від 0 до 100 км/год усього за 3,8 секунди.

Окрім стандартних для галузі випробувань перед випуском, різноширокі шини 255/40 ZR21 102Y☆ для передньої вісі і 265/40 ZR21 105Y ☆ для задньої вісі були всебічно протестовані на максимальній швидкості на легендарній «петлі» Нордшляйфе на трасі Нюрбургринг. Це гарантує міцність конструкції шини та відповідність вимогам моделей M.

«Наша компанія заснована 80 років тому, і, безумовно, значним подарунком стала увага до нашого нового продукту, що її виявив BMW M GmbH, особливо престижний для нас клієнт — виробник з сегмента спортивних автомобілів, — заявив Сангхун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire».

У автівок цього сегмента дуже високі вимоги до оснащення, особливо це стосується шин. Тому модель Ventus S1 evo Z має двошаровий каркас з арамідного композитного матеріалу. Це запобігає деформації, що може бути викликана тепловиділенням при тривалому використанні. В іншому випадку деформації привели б до небажаного збільшення радіусу кочення і втрат в точності рульового відгуку на високих швидкостях. Арамідному волокну властиві надзвичайна термостійкість і висока міцність. За відносно малої ваги в порівнянні із розміром, цей матеріал демонструє відмінні демпфуючі властивості. Новий малюнок протектора Hankook набуває додаткову стабільність за рахунок високоміцних сталевих ниток в зоні корду і в бортах, що, в поєднанні з посиленою боковиною, забезпечує стійкість ходу і точність відгуку, а також спортивну, динамічну керованість.

Під час розробки Ventus S1 evo Z ще одним важливим аспектом стало надійне зчеплення з дорогою в різних погодних умовах. Використаний склад матеріалу протектора був узятий з досліджень і розробок Hankook у галузі автоспорту. Для оптимальної взаємодії філерів, силіки і природних смол у матеріалі використані функціональні полімери останнього покоління. Це забезпечує незмінно високий рівень зчеплення в широкому діапазоні застосувань. Технологія виготовлення компаунда виникла в процесі розробки гоночних шин Hankook. Невеликі партії матеріалу обробляються більш дбайливо і набагато довше, ніж зазвичай.

Незважаючи на те, що Hankook Ventus S1 evo Z часто можна побачити зі спеціальним спортивним протектором, малюнок також може бути й асиметричним. Окремі блоки розташовані таким чином, щоб забезпечити оптимальну стійкість під час руху у будь-яких умовах. Три основні дренажні канавки, розташовані у внутрішній частині протектора, забезпечують ефективне відведення води на мокрому асфальті. Крім того, особливу увагу було приділено зовнішній поверхні протектора. Значно збільшена площа протектора враховує вимоги до проходження складних поворотів і забезпечує точне бічне спрямування, що є ключовим під час спортивного керування на сухій дорозі. На поточний момент виробник шин Hankook займається розробкою шин також і для інших моделей M GmbH.

Hankook Ventus S1 evo Z

Hankook Ventus S1 evo Z

Нові Hankook Ventus S1 evo Z в даний час є частиною базової комплектації автомобілів провідних виробників преміум-класу. Зараз шина доступна в 15 розмірах від 19 до 21 дюйма з шириною протектора від 225 до 315 мм в поперечному перерізі з серії 30 по 45. Протягом року модельний ряд доповнюватимуть іншими екземплярами з акцентом на преміум сегмент.

Hankook Tire, заснована в 1941 році в Сеулі, столиці Південної Кореї, є одним із провідних світових виробників інноваційних, визнаних світом шин високої якості для легкових, легковантажних, позашляховиків, вантажних автомобілів та автобусів, а також для гоночних автомобілів (кільцеві перегони/ралі). Щороку компанія виробляє більше 104 мільйонів шин. Близько 34 відсотків світових продажів компанії припадають на Європу і СНД. Провідні світові автовиробники вибирають шини Hankook для заводської комплектації своїх автомобілів.

Виробництво для європейського регіону здійснюється на найсучаснішому виробничому майданчику в Ракалмасі, Угорщина, що був відкритий в червні 2007 року і відтоді постійно розширюється. Наразі близько 3000 співробітників компанії виробляють до 19 мільйонів шин для легкових автомобілів, позашляховиків і легких вантажівок на рік. Головний офіс Hankook Tire Europe розташований у Ной-Ізенбурзі, що неподалік від Франкфурту-на-Майні у Німеччині. Виробник має філії в Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Нідерландах, Австрії, Польщі, Росії, Сербії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Великобританії та Українї.

// АвтоКраїна

Читайте також: