Група компаній Winner підтримала українську збірну з паратриатлонуГрупа компаній Winner вперше підтримала українську збірну з паратриатлону. Партнерський контракт передбачає фінансову підтримку на 4 роки, що, крім іншого, сприятиме підготовці до головної спортивної події у світі – Паралімпійських ігор. Також збірна отримала від Winner автомобіль Ford Transit, який обладнаний усім необхідним для комфортного пересування та мобільності спортсменів.

«Ми завжди підтримували спорт та щиро віримо в українських спортсменів. Навіть один із наших слоганів звучить: «Winner гордий за Україну». Для нас важливо сприяти успіху наших спортсменів, бо це розвиває український спорт та надає можливість Україні бути гідно представленою на світовій арені. І щоб кожен українець міг разом з нами пишатися досягненнями нашої країни», – коментує голова правління «Віннер Груп Україна» Петро Рондяк.

Як відзначається у повідомленні компанії, до складу збірної входять 7 українських спортсменів: 3 спортсмени з вадами зору, яких супроводжують ґайди, та 1 з вадами опорно-рухового апарату.

Василь Закревський – 5-ти разовий срібний призер чемпіонатів світу 2013-2017, чемпіон Європи 2015, заслужений майстер спорту України.

Анатолій Варфоломєєв – майстер спорту міжнародного класу, переможець кубка світу 2018 року.

Віта Олексюк – майстер спорту міжнародного класу, призерка міжнародних кубків.

Аліса Колпакчи – майстер спорту міжнародного класу, переможниця та призерка міжнародних кубків.

Роман Король – ґайд, тренер збірної України з паратриатлону, майстер спорту міжнародного класу з триатлону, засновник і керівник спортивного клубу.

Костянтин Вєчканов – ґайд, майстер спорту.

Тетяна Ліщинська – ґайд, кандидатка у майстри спорту з триатлону.

«Партнерська підтримка команди з боку компаній дає можливість спортсменам тренуватися в найбільш сприятливих умовах та відвідувати турніри за кордоном. Конкуренція зростає й українській команді треба бути з кожним роком сильніше, ніж в минулому періоді», – зазначив головний тренер паразбірної Роман Король.

Нагадаємо, літні Олімпійські та Паралімпійські ігри вперше за 124-річну історію змагань перенесли через пандемію коронавірусу з 2020 на 2021 рік. З 24 серпня по 5 вересня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі.

Читайте також: