Huawei уклала ліцензійну угоду з Volkswagen на використання бездротових 4G-технологійКомпанія Huawei оголосила про підписання ліцензійної угоди з постачальником автомобілів Volkswagen Group. Угода включає в себе ліцензію на основні патенти (SEP) Huawei за стандартом 4G, яка поширюється на транспортні засоби Volkswagen, що підтримують функцію бездротового зв’язку. Ця угода знаменує собою найбільшу ліцензійну угоду Huawei у сфері автомобільної промисловості.

«Ми є інноваційною компанією і володіємо провідним патентним портфелем на бездротові технології, що створює велику цінність для автомобільної промисловості. Ми раді, що основні гравці автомобільної галузі визнають це. Впевнені, що використання наших передових технологій, передбачене угодою, принесе користь споживачам в усьому світі», — сказав Сун Люпін (Song Liuping), голова юридичного департаменту компанії Huawei.

Очікується, що більше ніж 30 мільйонів транспортних засобів будуть оснащені ліцензованими технологіями Huawei відповідно до укладених компанією угод.

За останні 20 років Huawei уклала понад 100 патентних ліцензійних договорів із провідними компаніями з Європи, США, Японії, Південної Кореї. Компанія Huawei продовжить забезпечувати сучасним цифровим зв’язком все більшу кількість автомобілів, аби створити повністю підключений інтелектуальний світ.

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в чотирьох основних областях (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої і хмарні сервіси), компанія прагне відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним, для кожної людини, оселі та організації.

Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. У компанії працюють понад 197 000 співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують більш ніж 3 мільярди людей в усьому світі.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року.

// АвтоКраїна

Читайте також: