Компанія Bolt підбиває підсумки першого тижня локдаунуBoltВ період першого тижня суворого локдауну в Києві багато хто зіткнувся з труднощами через обмеження роботи громадського транспорту. Тому компанія Bolt оперативно реагувала на соціальні запити і запустила низку проєктів, спрямованих на підтримку галузі охорони здоров’я.

Уже в перші дні локдауну компанія Bolt спільно з платіжною системою Visa і Райффайзен Банком Аваль запустила ініціативу з транспортування медичних фахівців. Платформа надала адміністрації НДСЛ «Охматдит» 1000 промокодів на поїздки. Завдяки цьому персонал лікарні, яка надає екстрену допомогу дітям із усієї України, міг комфортно дістатися на роботу і повернутися назад додому.

Компанії Bolt, Visa і Райффайзен Банк Аваль також надали підтримку львівським медичним співробітникам у рамках цієї ініціативи. Першу партію промокодів на поїздки отримали дев’ять медичних установ Львова.

Необхідність діставатися до медустанов виникає не тільки у медперсоналу, а й у деяких пацієнтів. Іноді від цього може залежати їхнє життя. Тому платформа Bolt передала до Київської міської державної адміністрації промокоди на поїздки. Вони будуть надані медперсоналу різних лікарень міста і пацієнтам.

Крім того, в період суворих карантинних обмежень із певними труднощами зіткнулись і донори. Добровільна пожертва крові щодня рятує чиїсь життя, і дуже важливо, щоб цей процес не переривався. Тому компанія Bolt розпочала співпрацю з донорськими організаціями «Агенти крові» та «Zdai Blood». Платформа надає промокоди на поїздки донорам крові, щоб вони могли дістатися до міських центрів крові та назад.

«У цей складний для всіх період бізнес повинен зайняти соціально відповідальну позицію. Вкрай важливо підтримувати галузь охорони здоров’я, тому що від цього безпосередньо залежать життя і здоров’я людей. Ми вдячні платіжній системі Visa і Райффайзен Банку Аваль за співпрацю й активну підтримку нашої ініціативи», — коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Нагадаємо, що компанія Bolt уперше запустила проєкт із підтримки медичних фахівців у березні 2020 року.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево-нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, а також в Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: