Корпоративні клієнти все частіше вибирають комерційні автомобілі OpelOpel Combo Cargo

Бренд Opel в Україні почав співпрацю з новим корпоративним клієнтом ‒ компанією «Галактика» (Кременчук, Полтавська обл.), передавши йому чотири нових фургони Opel Combo Cargo.

Компанія «Галактика» з 20-річною історією – один з лідерів послуг дистрибуції і логістики на FMCG-ринку в Україні.

Автомобілі поставив офіційний дилер Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс».

Нагадаємо, комерційний вен Opel Combo Cargo виділяється численними перевагами, які важливі для корпоративних клієнтів: економічний і надійний дизельний двигун, широкий вибір модифікацій, наявність версій зі збільшеним кузовом і посиленою підвіскою для більш високої вантажопідйомності.

Також лінійка комерційних автомобілів Бренда Opel включає в себе і інші моделі, які ідеально відповідають самим різним вимогам самих різних клієнтів: комерційний вен середнього класу Opel Vivaro, універсальний вантажопасажирський автомобіль Opel Vivaro Crew Cab, великогабаритний флагман комерційної лінійки Opel Movano.

Всі комерційні автомобілі Бренду Opel оснащуються надійними та економічними дизельними двигунами, відрізняються невеликими витратами в утриманні, пропонують програму фіксованої вартості ТО і збільшену гарантію. В результаті їх експлуатація для клієнта виявляється максимально вигідною і зручною.

Opel – один з найбільших європейських виробників автомобілів. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем в Рюссельсхаймі, Німеччина, а з 1899 року Opel зайнявся автомобілебудуванням.

З 2017 року німецька марка входить до Групи PSA. Разом зі своєю британською дочірньої маркою Vauxhall в 2018 році компанія представлена в більш ніж 60 країнах світу, де продають більше мільйона автомобілів. З 2019 року інтереси бренду в Україні представляє компанія «Пежо Сітроен Україна», офіційне представництво Групи.

// АвтоКраїна

Читайте також: