Мережа CNG-станцій «Укравтогаз» за 5 місяців збільшила реалізацію палива на 7%Мережа заправних CNG-станцій «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» за перші 5 місяців 2021 року реалізувала 14,4 млн куб. м стисненого газу (Compressed Natural Gas, CNG), що на 6,62% більше за показники аналогічного періоду минулого року.

Як сказано у повідомленні компанії, такий тренд свідчить про те, що ринок поступово відновлюється після запровадження жорстких карантинних обмежень та локдауну.

«На початку 2020 року активні карантинні обмеження вплинули на загальний пасажиро- та вантажопотік транспортних підприємств України та на ділову активність в цілому. Як наслідок, піки зменшення реалізації стисненого природного газу досягали 41% у порівнянні з 2019 роком. Сьогодні ж можемо сказати, що ринок поступово повертається до норми та показників докарантинного періоду», — зазначив директор ДП «Укравтогаз» Олександр Ватажишин.

Очікувалося, що зростання реалізації демонструватиме вищі показники, однак рекордно високий ріст закупівельної ціни природного газу на світових біржах (на понад 62% за останні 6 місяців) та, як наслідок, зростання закупівельної ціни природного газу та роздрібної ціни на CNG в Україні, вносять свої корективи. Через умови, які виникли на ринку, «Укравтогаз» розробляє додаткові варіанти можливого зниження вартості екологічного CNG для своїх клієнтів.

Варто зазначити, що позитивні зміни реалізації CNG палива стали можливими й завдяки активній системній роботі команди мережі «Укравтогаз» з існуючими та новими клієнтами, зокрема, завдяки розвитку програм лояльності.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року «Укравтогаз» запустив програму компенсації витрат на придбання нового та вживаного транспорту на природному газі — CNG Forward. Завдяки цій програмі з’явилися 33 нових споживача, які обрали для свого бізнесу автомобілі саме на CNG, а не традиційні дизельні чи бензинові автомобілі. Клієнти, що з’явилися завдяки CNG Forward, регулярно заправляються на станціях «Укравтогаз» та отримують щомісячну компенсацію.

// АвтоКраїна

Читайте також: