Nokian Tyres розпочала тестування шин у новому тестувальному центрі Hakka Ring в ІспаніїКомпанія Nokian Tyres розпочала випробування шин у своєму новому тестувальному центрі Hakka Ring в Санта-Крус-де-ла-Сарса (Іспанія).

Як сказано у повідомленні компанії, усі 10 треків нового центру використовуються для тестування шин в екстремальних умовах, а довкола них проходить 7-кілометрова овальна траса, яка є перлиною випробувального центру.

«Усі наші тестувальні центри є інвестицією в інноваційність, а розширення тестувальної діяльності є великим та важливим кроком для нас. Багатоцільові треки та сучасне обладнання тестувального центру в Іспанії дозволяють нам тестувати шини на мокрому та сухому покритті, тож злива або палюча спека не принесуть вам жодних несподіванок. Тестувальний центр в Іспанії у поєднанні з нашим зимовим випробувальним центром в м.Івало в Лапландії виводить нашу загальну тестувальну потужність на найвищий з можливих рівнів», ‒ каже Оллі Сеппяля (Olli Seppälä), голова відділу досліджень і розробок.

Тестувальний центр дозволяє компанії прискорити цикли розробки продукту та посилити свої позиції як виробника шин преміум-класу.

Роботи з будівництва почалися у 2018 році. У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID19 будівельні роботи довелося припинити на короткий проміжок часу, однак вони продовжились, щойно ситуація стабілізувалася і були вжиті необхідні заходи безпеки. Даний проект є важливою частиною зростання Nokian Tyres.

«У світі рідко споруджують подібні тестувальні центри, а тестувальні умови світового рівня збільшують довіру до нас як виробника», ‒ сказав Юкка Касі (Jukka Kasi), старший віце-президент з питань продуктів та інновацій.

Тепер, коли спорудження випробувальних треків завершено, відбувається  набір персоналу, і центр для відвідувачів, що розташований у самісінькому серці тестувального центру ‒ вже готовий до використання.

Факти про тестувальний центр Nokian Tyres в Іспанії:

  • Розташування в Іспанії дозволяє цілорічно тестувати літні, всесезонні та зимові шини.
  • На території в 300 гектарів знаходяться кілька тестувальних треків для тестування на мокрому та сухому покритті, а також високошвидкісна овальна траса, яка дозволяє проводити випробування на швидкості понад 300 км/год.
  • Центр використовує багато дружніх до довкілля технологій, як-от понад 1 000 сонячних панелей, переробка води та білі дахи.
  • Компанія Nokian Tyres залучена до досліджень нових матеріалів біологічного походження поблизу майданчика, аби сприяти ще більш сталому виробництву шин у майбутньому.
  • Тестувальний центр в Іспанії є нашим третім тестувальним майданчиком. Він доповнює нашу мережу тестувальних центрів, яка складається з майданчика в 700 гектарів в м. Івало, Фінська Лапландія та майданчика поблизу фінської штаб-квартири в м. Нокіа.

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненна скандинавською спадщиною, компанія створює інноваційні продукти для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки. Мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів та шин. У 2020 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,3 млрд євро. В компанії Nokian Tyres працює 4600 співробітників.

// АвтоКраїна

Читайте також: