Новим гендиректором бренду Opel призначено Уве ХохгешуртцУве ХохгешуртцУве Хохгешуртц, що займає в даний час пост генерального директора регіонального підрозділу Renault (Німеччина, Австрія і Швейцарія), призначений новим генеральним директором Бренду Opel. Він вступає на посаду з 1 вересня 2021 року.

Німецький бренд Групи Stellantis в даний час розширює свою комерційну діяльність – в тому числі в Китаї – і активно входить в епоху електромобільності. Уве Хохгешуртц змінить на цій посаді Міхаеля Лошеллера, що прийняв рішення продовжити професійну діяльність за межами Групи Stellantis.

Уве Хохгешуртц приєднається до команди топ-менеджерів Stellantis і буде підпорядковуватися безпосередньо генеральному директору Stellantis Карлосу Таварес. Він почав свою кар’єру в автомобільній сфері в 1990 році в компанії Ford, після чого в 2001 році перейшов в VW, а в 2004 – в Renault. Хохгешуртц вивчав ділове адміністрування в Німеччині (Вуппертальського і Кельнський університети), Великобританії (Бірмінгемський університет) і Франції (Університет Париж-Дофін).

«Я хочу щиро подякувати Міхаелю і команді за створення міцного і стійкого фундаменту для Бренду Opel. Таке вражаюче вдосконалення Бренду відкриває блискучі перспективи для його подальшого глобального комерційного розвитку. Я впевнений, що завдяки своєму більш ніж 30-річному досвіду роботи в автомобільній індустрії Уве успішно очолить Бренд Opel на новому етапі його історії. Я бажаю Міхаелю всього самого найкращого на новому терені», – прокомментировал генеральный директор Stellantis Карлос Таварес.

Opel – один з найбільших європейських виробників автомобілів. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем в Рюссельсхаймі, Німеччина, а з 1899 року Opel зайнявся автомобілебудуванням.

З 2017 року німецька марка входить до Групи PSA (зараз Stellantis). Разом зі своєю британською дочірньої маркою Vauxhall в 2018 році компанія представлена в більш ніж 60 країнах світу, де продають більше мільйона автомобілів. З 2019 року інтереси бренду в Україні представляє компанія «Пежо Сітроен Україна», офіційне представництво Групи.

// АвтоКраїна

Читайте також: