ОККО почала інформувати клієнтів про суму податків з кожного літра пальногоПочинаючи з травня, кожен клієнт мережі АЗК ОККО може дізнатися, яку суму податків він платить, купуючи пальне. Тепер вона відображається окремим рядком у фіскальному чеку, який отримує клієнт при розрахунку на касі.

Як відзначається у повідомленні компанії, сума податків складається з ПДВ та акцизного збору (фіксована сума з кожного літра у євро) і вказується при покупці будь-якого виду пального. Нема різниці, чи пальне оплачене готівкою, банківською карткою чи балами Fishka, – податки у повній мірі сплачуються з кожного літра.

«Мережа ОККО працює прозоро, тож сумлінно сплачує всі податки до загальнонаціонального та місцевих бюджетів. Ми хочемо, щоб українські водії розуміли: заправляючись на чесних заправках, вони долучаються до розвитку країни. Адже саме за ці кошти фінансується ремонт доріг, побудова шкіл, розвивається медицина, армія тощо. І це дуже серйозні суми. Лише задумайтесь, у ціні одного літра бензину близько 35% – це податки», – каже маркетинг-директор ОККО Василь Дмитрів.

У 2020 році мережа ОККО заплатила до бюджетів усіх рівнів 4,7 мільярда гривень податків. Ця сума еквівалентна вартості поточного ремонту понад 430 кілометрів автомобільних доріг або ж капітального ремонту майже 200 кілометрів доріг (у цінах 2020 року).

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 413 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei

У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку.

// АвтоКраїна

Читайте також: