Porsche став офіційним партнером Всеукраїнської федерації гольфуPorsche став офіційним партнером Всеукраїнської федерації гольфуБренд спортивних авто Porsche став офіційним автомобільним партнером Всеукраїнської федерації гольфу та ексклюзивним партнером  Національної Збірної Команди з гольфу.

Як сказано у повідомленні офіційного імпортера Porsche в Україні – компанії «Віннер Імпортс Україна Лтд.», уже багато років Porsche підтримує напрямок гольфу на світовому рівні: починаючи від співпраці зі світовими організаціями, проведення власних чемпіонатів та закінчуючи відомими гольфістами, що є бренд-амбасадорами Porsche. Лише нещодавно у 2020 році гольфіст світового рівня – Пол Кейсі – став бренд-амбасадором Porsche.

У 2021 Всеукраїнська Федерація гольфу та бренд Porsche мають дійсно амбітні плани та проекти. Вже у лютому було відкрито гольф сезон у Туреччині та проведено перший турнір Федерації на іноземному гольф полі. А вже 8 травня пройде перший турнір цього сезону в Україні. В рамках партнерства Porsche виступить офіційним партнером турніру та генеральним спонсором номінації «Longest Drive», а також познайомить учасників турнірів із новинками бренду.

Відкритий Чемпіонат України, Фінал Кубку України, Відкритий командний чемпіонат, міжнародні турніри та збори української збірної з гольфу ‒ Porsche підтримуватиме гольф-активності. У 2021 році професійні гольфісти та Porsche започатковують нову еру співпраці у напрямку спорту в Україні.

Нагадаємо, з 2015 року Porsche є генеральним спонсором європейського турніру Porsche European Open, а з 2019 року успішно бере участь у трьох професійних турнірах з гольфу Азіатського та Європейського туру в рамках партнерства з автовиробниками. Цього року виробник спорткарів додатково підтримує змагання UK Swing Європейського туру в рамках ініціативи «Golf for Good».

Вже більше 30 років Porsche виступає організатором змагань Porsche Golf Cup. Ця серія турнірів є одним із найуспішніших заходів для клієнтів компанії. Вперше проведений у Німеччині в 1988 році, турнір Porsche Golf Cup перетворився на міжнародну подію, у якій нещодавно у 261 кваліфікаційному турнірі у всьому світі змагалися понад 17 000 клієнтів Porsche. Також надзвичайно успішною стала започаткована у 2017 році ініціатива зі створення Porsche Golf Circle — міжнародної спільноти клієнтів Porsche, які цікавляться грою у гольф.

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах.

// АвтоКраїна

Читайте також: