Рятувальники Львова пересядуть на сучасні пожежні авто Peugeot BoxerPeugeot BoxerУ березні рятувальники Львівської області отримали ще три спеціальні автомобілі АПП-2 на базі Peugeot Boxer: це так звані «автомобілі першої допомоги». Тепер в арсеналі рятувальників Львова знаходиться 7 таких автомобілів.

Як сказано у повідомленні офіційного імпортера Peugeot в Україні, дані автомобілі побудовані на міцному шасі Peugeot Boxer з потужним 160-сильним дизельним двигуном ‒ в результаті отримано ідеальний союз витривалості, швидкості, економічності. За своєю конструкцією, кожен автомобіль АПП-2 є справжнім «майстром на всі руки». Так, цистерна на 500 л води і 20-літровий бак піноутворювача знадобляться при гасінні пожежі. А для порятунку людей в екстрених ситуаціях призначене численне спеціалізоване технічне обладнання: бензоріз і бензопила, гідравлічно інструмент. Нарешті, передбачений і медичний набір з необхідними ліками для першої екстреної медичної допомоги.

Автомобілі Peugeot неодноразово обирали для створення складних проектів під індивідуальні запити клієнтів. Так на вулицях легко зустріти: автомобілі швидкої допомоги, компактні пожежні автомобілі, транспорт для інкасаторів, унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії, ізотермічні холодильники для перевезення медикаментів, машини для енергокомпаній, автомобілі для дорожних служб, хлібні фургони, а також автомобілі для кур’єрських доставок.

Бренд Peugeot впевнено вступає в еру енергетичного переходу, спираючись на свою технологічну стратегію і електрифікацію модельного ряду. Задоволення від активного водіння, елегантний дизайн і безкомпромісна якість підкреслюють прагнення компанії задовольняти потреби клієнтів і дарувати їм емоції, що асоціюються з автомобілями Peugeot.

// АвтоКраїна

Читайте також: