«Росава» з квітня підвищила ціни на всі групи автомобільних шинРосаваНайбільший в Україні виробник автомобільних шин ‒ компанія «Росава» (Біла Церква, Київська обл.) ‒ з квітня підвищила ціни на всі групи автомобільних шин.

«З квітня ми змушені підвищити ціни на всі групи шин, камер, обідних стрічок», ‒ сказано у повідомленні.

Як це сказано у повідомленні компаніі, економічна криза не минула жодну зі сфер бізнесу. В тому числі й шинну. «Зростання цін на сировину розпочався ще у 2020 році, але ми трималися, розуміючи вкрай складну ситуацію кожного нашого клієнта внаслідок пандемії коронавірусу, яка охопила світ», ‒ відзначає компанія.

Компанія констатує, що на жаль, ціни на натуральний каучук на світових ринках зросли майже на 60%, а саме він складає половину від усієї сировини на виробництві.

Крім того, компанія відзначає, що до світових тенденцій додаються ще й «українські реалії»: з жовтня 2020 р. ціни газу для промисловості та його транспортування зросли на 32% і 80% відповідно, а ціна електроенергії – на 23%, розподілу – на 22%.

«Щоб підтримувати належну якість продукції та реалізувати проєкти з розширення та модернізації виробничих потужностей ми вимушені реагувати на зміни ринкових умов, оскільки затрати на сировину та енергетику для нашого виробництва станом на квітень також продовжують тенденцію росту», ‒ додано у повідомленні.

Компанія не наводить конкретні цифри підвищення цін.

Білоцерківський шинний завод працює з 1972 року. За ці роки компанія випустила понад 170 млн шин, які пройшли мільйони кілометрів по дорогах світу.

На даний момент «Росава» ‒ найбільший в Україні виробник шин, одна з провідних за якістю продукції компанія в країнах СНД. Основним видом діяльності є виробництво автомобільних шин під торговими марками Rosava, Premiorri, Valsa, і Rosava-AgroS. Асортимент включає понад 250 типорозмірів шин для легкових, легковантажних і вантажних автомобілів, сільськогосподарської і дорожньо-будівельної техніки.

// АвтоКраїна

Читайте також: