Сервіс для замовлення поїздок Bolt став активним у КременчуціПлатформа для замовлення поїздок Bolt продовжує розширення географії присутності в Україні. Сьогодні її сервіс став доступним для жителів і гостей Кременчука.

«Кременчук — дев’яте українське місто, в якому запущений наш сервіс цьогоріч. Компанія Bolt активно розвивається на ринку замовлення поїздок в Україні. Тож ми радіємо, що дедалі більша кількість міських жителів зможе скористатися швидкими, комфортними і доступними поїздками Bolt», — коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Нові користувачі отримають знижку на першу поїздку до 50%. Її мінімальна вартість із урахуванням знижки становитиме 15 грн. Компанія також надає промокоди в рамках акції «Приведи друга — отримай безкоштовну поїздку». Оплатити послугу можна готівкою, банківською карткою або через сервіс Apple Pay.

Для того щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток для замовлення поїздок Bolt. Після цього необхідно вказати місце призначення і вибрати категорію авто: Bolt, Comfort або Isolated. Категорія Bolt призначена для повсякденних поїздок, а Comfort — для поїздок на авто підвищеного комфорту. Авто категорії Isolated оснащені перегородкою між переднім і заднім сидіннями. Вона запобігає поширенню вірусів у салоні автомобіля.

Після підтвердження замовлення пасажир отримує інформацію про водія і автомобіль, а також про орієнтовний час прибуття авто. На мапі в додатку можна побачити поточне місцезнаходження водія. Середній час подачі авто в сервісі Bolt становить до 5 хвилин.

Під час поїздки пасажир може тримати друзів і близьких у курсі щодо свого пересування і орієнтовного прибуття на місце призначення. Для цього йому потрібно відкрити додаток Bolt і скористатися опцією «Поділитися деталями поїздки». Близькі пасажира зможуть у режимі реального часу спостерігати на мапі за пересуванням авто, його поточним місцезнаходженням і таким чином дізнатися час його прибуття.

Наприкінці кожної завершеної поїздки користувач зможе її оцінити. Зворотний зв’язок дозволяє компанії покращувати якість сервісу і співпрацювати тільки з сумлінними водіями.

Нагадаємо, компанія Bolt працює в Україні починаючи з літа 2018 року. З моменту запуску її сервіс став доступним у 19 українських містах.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів.

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кременчуці, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, а також Івано-Франківську й Одесі.  

// АвтоКраїна

Читайте також: