Сервіс таксі Bolt розпочав роботу в ХмельницькомуСервіс замовлення таксі Bolt (раніше Taxify) розпочав роботу в Хмельницькому.

Як повідомляє пресслужба компанії, зараз Bolt активно розвиваться в Україні і прагне посісти лідируючу позицію на всіх локальних ринках сервісів для замовлення поїздок. Минулого місяця сервіс став доступний одразу у трьох українських містах ‒ Біла Церква, Суми та Чернігів.

Оплатити послугу можна буде готівкою, банківською карткою або скориставшись сервісом Apple Pay.

У новому для сервісу місті також будуть доступні три категорії авто: стандартна, Comfort (авто підвищеного рівня комфорту) і Isolated (з прозорою перегородкою між водієм та пасажирами).

Вартість поїздки в Хмельницькому складає всього від 32 грн. Крім того, з промокодом KHMELNYTSKYI можна отримати знижку -50 грн на першу поїздку.

На сьогодні послугами Bolt можна скористатися у 14 містах України.

Bolt ‒ провідна європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом у 2013 році. Bolt має більше ніж 50 мільйонів клієнтів у понад 40 країнах. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево нейтральними як частина Зеленого плану Bolt, довгострокового зобов’язання зменшити екологічний слід компанії.

Читайте також: