Сервіс замовлення таксі Bolt розпочав роботу в Чернівцях — поїздки від 18 грнЧернівціПровідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt запустила свій сервіс у Чернівцях.

«Ми продовжуємо розвивати сервіс для замовлення поїздок Bolt і збільшувати кількість міст, в яких він буде активним. Наша мета на поточний рік — уможливити швидке і зручне пересування в містах для якомога більшої кількості користувачів. Це також дозволить людям, які часто їздять у відрядження всередині країни, просто завантажити додаток Bolt і замовити поїздку в будь-якому місті, де доступний наш сервіс», — коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Як сказано у повідомленні компанії, Bolt приготував знижки до 50% для нових користувачів. Таким чином, мінімальна вартість поїздки в Чернівцях становитиме 18 грн. У місті також буде доступною акція «Приведи друга — отримай знижку на поїздку». Оплатити послугу можна банківською карткою, готівкою або через сервіс Apple Pay.

Середній час подачі авто в сервісі Bolt становить 5 хвилин. При цьому компанія висуває суворі вимоги до технічного стану та зовнішнього вигляду авто. До платформи можуть підключитися водії 4-дверних седанів, хетчбеків, універсалів, ліфтбеків, мінівенів або SUV 2000 року випуску з українською реєстрацією і в хорошому технічному стані.

У Чернівцях будуть активними три категорії авто: Bolt, Comfort і Isolated. Авто категорії Isolated забезпечені перегородками між водієм і пасажирами. Це дозволяє знизити ризик поширення вірусів у салоні автомобіля.

Нагадаємо, компанія Bolt активно розширює свою присутність в Україні. З початку 2021 року сервіс Bolt був запущений ще в семи містах України: Білій Церкві, Сумах, Чернігові, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому та Черкасах.

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 50 млн осіб у 40 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів.

В Україні послуги компанії Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, а також в Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: