Shebel розпочав перевірки якості пального у партнерських мережах АЗСShebel розпочав програму перевірок якості пального у партнерських мережах АЗС.

У березні мобільною лабораторією з контролю якості нафтопродуктів були відібрані проби пального Šhebel для подальшого комплексного аналізу у стаціонарній акредитованій лабораторії у таких мережах АЗС:

  • Овіс (Šhebel 92; м. Харків, пр. Гагаріна, 201Б);
  • U.GO/Укргазвидобування (Šhebel 92, Šhebel 95, Šhebel ДП; м. Харків, вул. Клочківська, 139 та с. Губарівка Богодухівського р-ну Харківської обл.);
  • Єврогрінгаз (Šhebel 95; м. Глухів Сумської області);
  • KLO (Šhebel 92, Šhebel 95, м. Київ, пров. Карельський, 3а та м. Бориспіль, вул. Київський шлях 2б);
  • Автотранс (Šhebel 92, м. Полтава, вул. Половка, 66В та с. Абазівка Полтавського р-ну).

Результати дослідження підтвердили, що усі відібрані зразки пального Šhebel відповідають вимогам чинних стандартів, а саме бензини – ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», дизельне пальне – ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні вимоги».

Šhebel – бренд Шебелинського НПЗ та продукції, яку він виробляє. Це бензини А92 та А95, ДП, LPG. Пальне Šhebel за усіма показниками якості та екологічності відповідає стандарту Євро-5.

Шебелинський НПЗ – сучасне розгалужене виробництво, на якому використовується широкий спектр технічного устаткування. Ми постійно провадимо модернізацію діючих потужностей, орієнтуючись на передові світові стандарти. Завдяки цьому гарантується якість продукції Šhebel.

Читайте також: