«Сканія Україна» і Kässbohrer домовилися про співпрацю«Сканія Україна» і Kässbohrer домовилися про співпрацю«Сканія Україна» уклала угоду про співпрацю з компанією Kässbohrer (Німеччина), виробником напівпричіпної техніки (причіпи, самоскиди, цистерни, трали, автовози, рефрежиратори, контейнеровози, платформи), яка передбачає підтримку гарантії продукції Kässbohrer у дилерській мережі Scania в Україні.

Як сказано у повідомленні компанії «Сканія Україна», відтепер, маючи статус сервісного партнера Kässbohrer, сервісні станції Scania в Україні авторизовані надавати послуги з виконання гарантійних робіт, а також здійснювати інші ремонтні роботи та обслуговування техніки Kässbohrer з використанням оригінальних запчастин виробника.

Супутні сервіси Scania допоможуть підтримувати вантажні автомобілі Scania, а також надбудови, причепи, кузови та компоненти — в ідеальному стані.

Kässbohrer — європейський виробник напівпричепної техніки зі штаб-квартирою в місті Ульм (Німеччина).

Scania — відомий шведський виробник вантажівок і автобусів у великоваговому сегменті, а також морських і промислових двигунів. Крім транспортних засобів, Scania пропонує послуги з сервісу і фінансування і, таким чином, забезпечує клієнтів ефективними комплексними транспортними рішеннями. Scania представлена у понад 100 країнах світу, у тому числі в Україні. Центри з досліджень і розвитку знаходяться у Швеції, виробничі потужності зосереджені в Європі і Латинській Америці.

В Україні Scania присутня з 1993 року. З 1998 року діє офіційний дистриб’ютор. Мережа з продажу і обслуговування техніки Scania в Україні складається із 11 сучасних центрів.

// АвтоКраїна

Читайте також: