Uber анонсує нові постпандемічні сервісиUber анонсує нові постпандемічні сервісиUber анонсує нові сервіси, які допоможуть користувачам орієнтуватися в постпандемічному світі.

Як сказано у повідомленні компанії, по мірі того, як обмеження будуть послаблюватися, Uber буде пропонувати додаткові послуги, які допоможуть користувачам і спільнотам насолоджуватись безмежним світом. Основна мета нових послуг – поїхати куди завгодно і отримати що завгодно.

Їдь і залишайся в безпеці

Одним з найбільш важливих аспектів прибуття в пункт призначення є процес вакцинації. Особливо для вразливих громад, але в довгостроковій перспективі для всіх нас. Тому Uber активно підтримує процес вакцинації у всьому світі, пропонуючи загалом 10 мільйонів поїздок безкоштовно або зі знижкою для підтримки місцевих спільнот.

Їдь і залишайся на зв’язку

Залишатися на зв’язку – одна з найважливіших речей, а за останній рік – одна з найскладніших. Щоб забезпечити безпеку наших близьких, довелося відкласти деякі візити і зустрічі. Щоб допомогти громадам залишатися на зв’язку під час кризи, Uber запускає нову функцію, яка дозволить користувачам швидко і за доступною ціною відправляти посилки друзям і родичам. Uber Connect дозволяє швидко і недорого відправляти посилки друзям і родині за допомогою додатку Uber, коли це неможливо зробити особисто. Послуга вже доступна більш ніж в 25 містах (з грудня 2020 року працює у Києві) і буде поширена на європейські країни, включаючи Амстердам, Лондон, Осло, Варшаву.

Як тільки ми зможемо особисто спілкуватися, ми повернемося до подорожей і польотів. Щоб користувачі могли планувати свої поїздки заздалегідь і зробити їх ще більш доступними, компанія запустить Uber Reserve. Нова функція дозволить спланувати поїздку з вибраним водієм на 30 днів наперед. Спочатку сервіс буде представлений в США.

В той час як люди вже мріють про те, щоб сісти в літак і вирушити куди-небудь далеко, є ще безліч більш коротких подорожей, які ми здійснюємо майже кожен день. Для таких поїздок компанія розширює послугу Uber Hourly, яка дозволяє замовляти машину і водія по годинах. Ця функція ідеально підходить для поїздок у справах, покупок і зустрічей з друзями в місті – все за одну поїздку з одним водієм. Послуга вже доступна в кількох містах Австралії, США та Європі, декількох країнах Близького Сходу та Африки, і в найближчі місяці вона буде впроваджена в Нідерландах, Португалії та Швеції.

Добираємося туди, куди нам треба 

Зручна міська мобільність лежить в основі діяльності Uber. Ось чому компанія постійно працює над удосконаленням своєї служби перевезень і доставки, щоб вони були більш зручними. 2020 рік був сповнений несподіваних поворотів, які надали унікальний досвід того, що дійсно важливо – залишатися на зв’язку і пам’ятати одне про одного.

Місія Uber – забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Компанія почала в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок компанія почала вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Маріуполі, Херсоні, Запоріжжі та Вінниці.

// АвтоКраїна

Читайте також: