Uber Shuttle відновив роботу в Києві з гарантованими поїздкамиUber ShuttleUber Shuttle повертається на маршрути у Києві. Пасажирів сервісу чекає спеціальна акція: всі поїздки з 11 по 28 травня будуть коштувати всього 20 грн. Всі 48 маршрутів будуть такими ж, якими були на початку року, за невеликими винятками.

Як відзначається у повідомленні компанії, крім того, тепер кожна поїздка на Uber Shuttle буде гарантована. Якщо поїздка не скасована з причини користувача, Uber автоматично додасть промокод, який користувач зможе використати в UberX або PoolChance. Промокод буде дійсний протягом 2 годин, і ви зможете дістатися до місця призначення безкоштовно.

Як це працює?

  • Заздалегідь забронюйте поїздку в Uber Shuttle.
  • Якщо система не може знайти водія і поїздка відміняється за 25 хвилин до її початку, промокод для UberX і PoolChance автоматично додається в аккаунт.
  • Сума промокоду відповідає орієнтовної вартості поїздки на UberX за маршрутом, вибраним для поїздки на шатлі.
  • Ми відправляємо вам електронного листа, повідомлення про те, що промокод був доданий до вашого профілю.
  • Протягом двох годин після відміни поїздки на шатлі ви можете замовити UberX або PoolChance та безкоштовно дістатися до пункту призначення. При замовленні ви побачите, що вартість поїздки буде змінена на 0 грн.

Для отримання повідомлень ця функція повинна бути включена у смартфоні.

Оскільки безпека є одним з головних пріоритетів Uber, Uber Shuttle продовжить працювати в відповідності із суворим протоколом безпеки і гігієни. Водії, пасажири і транспортні засоби повинні відповідати правилам безпеки, запропоновані урядом.

Водіям і партнерам як і раніше може бути відшкодована вартість дезінфікуючих засобів, які вони використовують для щоденного очищення своїх транспортних засобів. Як водії, так і пасажири отримають нагадування про санітарні заходи обережності, такі як миття рук і носіння маски або пов’язки для обличчя. Водіям і пасажирам знадобиться відповісти на контрольні питання в додатку, підтвердивши, що вони прийняли ці заходи, перш ніж вони зможуть забронювати поїздку або вийти на лінію.

Нагадаємо, з 5 квітня 2021 року Uber Shuttle тимчасово призупиняв роботу в Києві через карантин.

Місія Uber ‒ забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Ми почали в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок ми почали вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Херсоні та Маріуполі.

// АвтоКраїна 

Читайте також: