Uber та helsi.me запустили соціальну ініціативу #ЇдьТаВакцинуйсяUber та сервіс helsi.me запустили соціальну ініціативу #ЇдьТаВакцинуйся в Україні на підтримку масової вакцинації від коронавірусу. Тепер українці, записуючись через сайт сервісу helsi.me до пунктів масової вакцинації, отримуватимуть спеціальний промокод зі знижкою 20% аби поїхати на щеплення.

«Минулого року Uber запропонував безкоштовні 70 000 поїздок для медичних працівників та працівників критичної інфраструктури, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць у 7 містах. Ми будемо і далі використовувати свої технології, допомагаючи безпечно дістатися до місця вакцинації, всім хто цього потребує. Зараз  ми пропонуємо спеціальні знижки на поїздки у всі основні центри вакцинації у 5 містах. Uber — перша платформа з такими ініціативами в Україні. Ми  починаємо соціальну ініціативу #ЇдьТаВакцинуйся, яка є важливим кроком на шляху до повернення до нормального життя», — коментує Артем Панченко, менеджер з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі.

«Ми були дуже раді запустити кампанію #ЇдьТаВакцинуйся разом з Uber, — каже Євген Донець, СЕО helsi.me. — Доїхати до центрів масової вакцинації влітку громадським транспортом може бути виснажливим у літню спеку. Тож сподіваємося, що промокод стане у нагоді усім, хто планує отримати щеплення».

Як це працює

Промокод на знижку діятиме для мешканців Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя та Львова. Щоб отримати промокод на поїздку, потрібно записатися на щеплення через сервіс helsi.me на зручну дату та час у пункт вакцинації. Підтвердження запису буде надіслано в СМС-повідомленні. Щоб отримати промокод, потрібно надіслати його скрін у чат сервісу helsi.me на Facebook.

Промокоди обмежені місцем посадки та висадки в центрах вакцинації, які зазначено на сайті helsi.me. Повний список центрів вакцинації доступний тут.

Безпека перш за все

Наша політика безпеки все ще діє, щоб допомогти захистити всіх. У 2020 році Uber запровадив безпрецедентні заходи безпеки, аби забезпечити здоров’я користувачів додатку. Всім пасажирам і водіям Uber в Україні нагадують про заходи безпеки перед здійсненням поїздки. В Україні водіїв також просять зробити селфі щоб переконатися, що вони носять маску або інший засіб захисту, за допомогою технології перевірки вбудованої в додаток. Водій, на якому немає маски або іншого засобу захисту, не зможе вийти на лінію. Всі водії також повинні підтвердити, що вони вживають додаткових заходів безпеки: здійснюють регулярну дезінфекцію свого автомобіля і мають дезінфікуючі засоби для рук для своїх пасажирів.

Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Пацієнтам сервіс дозволяє швидко і зручно записуватися на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію та замовляти медикаменти. Лікарням — брати участь у реформі охорони здоров’я та впорядкувати роботу клініки. Через сайт та застосунок Helsi.me щомісячно записують на прийом понад 2,5 мільйона пацієнтів. Системою користуються понад 1 300 закладів охорони здоров’я та 49 000 лікарів по всій Україні.

Місія Uber ‒ забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Компанія почала в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок компанія почала вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р. і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Херсоні та Маріуполі.

// АвтоКраїна

Читайте також: