Uber запустив у Маріуполі та Херсоні опцію Comfort для комфортних і недорогих поїздокUber ComfortЗ 3 червня Uber в Маріуполі та Херсоні пропонує своїм користувачам нову опцію для здійснення більш комфортних поїздок. На додаток до UberX, користувачі Uber тепер також можуть вибрати опцію Comfort в додатку Uber і замовити доступну поїздку в комфортному автомобілі з досвідченим водієм з високим рейтингом.

Як сказано у повідомленні компанії, замовляючи поїздку Uber Comfort, яка за ціною буде трохи дорожче, ніж UberX (в середньому на 20% більше), користувач отримує комфортабельний автомобіль з більшим простором для ніг, а замовлення прийме досвідчений водій з високим рейтингом. Крім того, пасажири можуть вказати свої вподобання, коли мова йде про поїздку: перед початком поїздки вони можуть вибрати один з трьох варіантів температурного режиму і заздалегідь вказати в додатку, хочуть вони їхати в тиші або поговорити. Більш того, водій чекає в пункті посадки до десяти хвилин за невелику доплату, тому не потрібно турбуватися, якщо зустріч трохи затримується.

Крім того, до нескладного замовлення поїздки через додаток, користувачеві доступні звичайні переваги додатку Uber, такі як прозора, заздалегідь відома інформація про ціни, проста оплата через додаток або готівкою, а також численні функції безпеки і інформація про поїздку та водія.

Як працює Uber Comfort:

  1. Відкрийте додаток
  2. Виберіть пункт призначення
  3. Виберіть опцію Comfort
  4. Підтвердіть місце посадки
  5. Водій приїде через кілька хвилин.

Місія Uber – забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Компанія почала в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок компанія почала вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Вінниці, Херсоні та Маріуполі.

// АвтоКраїна

Читайте також: