Uklon святкує 11-річчя підключенням нових міст та 7,5 млн завантаженьUklon25 березня 2010 року почав роботу перший український онлайн-сервіс замовлення авто Uklon. На сьогодні у додатка вже понад 7,5 млн завантажень та 2 млн замовлень на місяць.

«Зараз Uklon — це сплетіння внутрішніх IT-продуктів, від власних карт до антифрод-систем, побудованих на базі новітніх технологій, що дозволяють надавати якісний і безпечний сервіс 24/7», ‒ розповідає співзасновник і CTO Uklon Віталій Дятленко.

З 2010 року відбулося безліч перетворень. Сервіс трансформувався з порталу з вкладкою виклику таксі у великий хмарний продукт, який безперервно забезпечує свободу переміщення мільйонам користувачів, передає Економічна правда.

«Ми сконцентровані над посиленням позицій в містах присутності, а також незабаром плануємо вихід в нових. Також зараз бачимо великі перспективи в доставці як в B2C, так і в B2B сегменті, розвиваємо партнерство з HoReCa та ритейлом. Uklon — лідер на ринку у сфері корпоративного обслуговування. Ця послуга вже доступна не лише в Києві, а й інших містах-мільйонниках. Посилюючи цей напрямок, плануємо зрости щонайменше вдвічі», ‒ ділиться планами співзасновник і операційний директор Uklon Сергій Смусь.

Сервіс пропонує масу опцій при замовленні авто: можна обрати машину з мовчазним водієм, вказати, що з вами буде тварина, або потрібне авто з дитячим кріслом. Також можна замовити електромобіль, розділити поїздку з другом або вибрати AntiCOVID-клас авто з захисними перегородками.

«Ці 11 років навчили тримати високий темп роботи, бути гнучкими та реагувати швидко, постійно розвивати себе і команду. Ми працюємо в умовах динамічного середовища, де неможливо запланувати щось на 5 років вперед і дотримуватися тільки цього. Щоденний розвиток, постійний аналіз тенденцій, процесів і вразливостей, впровадження нових рішень — умова конкурентності сьогодні», ‒ додав Сергій Смусь.

Uklon — це перший український райдшерінг-сервіс, продуктова IT-компанія, що розробляє та підтримує одну з найбільших інфраструктур на українському ринку, забезпечуючи взаємодію драйверів та райдерів. На сьогодні компанія працює у 23 містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Рівне, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Луцьк, Полтава, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Чернівці, Черкаси, Чернігів, Маріуполь, Херсон, Хмельницький, Житомир, Тернопіль, Біла Церква.

Читайте також: