В Україні розширено асортимент запчастин Eurorepar для автомобілів OpelБренд Opel повідомляє про розширення асортименту продукції Eurorepar та її доступність на складі Stellantis в Україні. Продукція Eurorepar відмінно зарекомендувала себе серед власників автомобілів Peugeot і Citroёn, адже запчастини Eurorepar виробляються згідно з усіма вимогами автовиробника, їх відрізняє висока якість – і, при цьому, вигідна ціна. Таким чином, запчастини Eurorepar є ідеальним вибором для автомобілів у віці від 3-х років – коли власник хоче залишитися на фірмовому авторизованому сервісі, але при цьому шукає можливості знизити свої витрати на обслуговування автомобіля.

Відтепер така додаткова можливість з’явилася у власників Opel. Адже асортимент продукції Eurorepar для автомобілів Opel був істотно розширений за рахунок додавання таких категорій автозапчастин як повітряні, масляні, салонні і паливні фільтри, гальмівні диски і колодки, АКБ, свічки, ремені і комплекти ГРМ, амортизатори і підшипники маточини – саме тих запчастин, які найбільш затребувані при проходженні регламентного ТО, а також необхідні для забезпечення належної експлуатації автомобіля. Важливо відзначити, що за зазначеними групами товарів, пропозиція Eurorepar покриває майже 100% 10-ти річного парку автомобілів Opel в Україні. У підсумку більшість власників автомобілів Opel зможуть повернутися на авторизований сервіс, знову відчувши всі переваги якісного обслуговування.

Перевагою від використання запчастин Eurorepar є впевненість в якості продукції. Наприклад, в асортименті Eurorepar представлені різноманітні фільтри: масляні, паливні, повітряні, салонні. Всі ці фільтри відрізняються міцністю конструкції, підтвердженою численними випробуваннями, а також високоякісними матеріалами. Елементи гальмівної системи Eurorepar – колодки і диски – забезпечують надійне уповільнення автомобіля і тривалий термін служби. А нові амортизатори Eurorepar допоможуть забезпечити комфорт і керованість, якими славляться автомобілі Opel. Крім того, амортизатори впливають на стійкість автомобіля при швидкісній їзді.

Окремо відзначимо, що більшість запчастин Eurorepar виробляється на заводах Італії, Франції, Німеччини, Тунісу та Чехії під суворим контролем і при дотриманні всіх діючих норм та стандартів.

Бренд Eurorepar присутній на ринках більше ніж 100 країн. Eurorepar пропонує лінійки мультибрендових виробів для автомобілів (запасні деталі, аксесуари, шини, масла, витратні матеріали та інше) Групи Stellantis для технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів. В асортименті Eurorepar налічується більше 12 000 номенклатурних позицій, що дозволяє назвати цю лінійку однією з найширших на ринку. Вона ідеально відповідає вимогам всіх фахівців сервісних центрів.

Читайте також: