General Motors представив електричний позашляховик Hummer EV SUVHummer EV SUV 2024(ВІДЕО) Американський автогігант General Motors представив позашляхову версію свого електричного пікапа GMC Hummer EV SUV 2024, з запасом ходу більше 480 кілометрів і рекомендованою роздрібною ціною в США від 79 995 до 110 595 доларів.

Як відзначено у повідомленні компанії, найдорожчі модифікації позашляховика надійдуть у виробництво вже на початку 2023 року, середні моделі ‒ навесні 2023, а самі бюджетні навесні 2024.

Розгін до 100 км/год за 3,5 сек.

Базові версії Hummer EV SUV розвивають потужність до 625 к.с. і оснащуються двома електромоторами, топові версії отримають вже три електромотора і потужність до 830 к.с.

Заявлений пробіг недорогих моделей ‒ близько 400 км на одній зарядці, а у топових він майже досягає 500 км. Всі версії автомобіля, крім самої базової, підтримують швидку зарядку потужністю 300 кВт/год, що еквівалентно 160 км шляху за 10 хвилин зарядки.

Позашляховики в дорогих комплектаціях отримають функцію Crab Walk, яка дозволяє автомобілю їхати по діагоналі синхронізуючи рух чотирьох коліс і режим Extract Mode, що дозволяє підняти весь автомобіль на висоту до 15 сантиметрів для подолання перешкод.

Також всі Hummer EV отримають електронну приладову панель діагоналлю 12,3 дюйма, медіа систему з екраном діагоналлю 13,4 дюйма і цифровий ключ.

Авто комплектуватимуться унікальними 18-дюймовими колесами та 35-дюймовими шинами Goodyear Wrangler Territory MT.

GMC пропонує спеціально створені транспортні засоби, розроблені та спроектовані за найвищими стандартами. Від абсолютно нового компактного позашляховика Terrain до Sierra HD, вантажівки та кросовери забезпечують фірмову комбінацію GMC з інтуїтивно зрозумілими технологіями та преміальним виконанням, а популярні Denali представляють вершину дизайну, продуктивності та зручностей GMC.

// АвтоКраїна

Читайте також: