Opel показав фургони Movano і Movano-e нового поколінняБренд Opel оголошує першу інформацію і демонструє перші зображення свого найбільшого комерційного автомобіля – зустрічайте Новий Movano, а також його повністю електричну версію Movano-e. Нове покоління автомобіля Opel Movano з дизельними моторами і електричним приводом є найбільш конкурентоспроможним пропозицією, яке Бренд Opel коли-небудь робив у сегменті ринку легких комерційних автомобілів (LCV).

Як сказано у повідомленні компанії, завдяки кращим у класі показниками вантажопідйомності, корисного вантажного об’єму, а також повної маси автомобіля, в поєднанні з широким вибором версій і типів кузова, нове покоління Opel Movano спочатку буде доступно з двома типами двигунів – надійний і витривалий турбодизель або електромотором з нульовим рівнем викидів вихлопних газів. При цьому новинка надійде в європейські дилерські центри Opel вже до кінця нинішнього року.

Новий Opel Movano знайде рішення будь-якої транспортної задачі: від перевезення персоналу і міських поїздок – до створення таких унікальних автомобілів, як рефрижератор або кемпер. Що важливо як для приватних власників, так і для керівників автопарків, електрична версія Opel Movano-e гарантує відсутність споживання палива і відсутність викидів вихлопних газів. При цьому електромобіль не вимагає яких-небудь компромісів в своїх вантажних можливостях. Таким чином, він являє собою реальну альтернативу автомобілям з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Електромотор нового комерційного фургона (e-LCV) від Бренду Opel розвиває потужність 90 кВт (122 к.с.) і крутний момент 260 Нм, а його максимальна швидкість досягає 120 км / ч (примусово обмежена електронним управлінням). Залежно від своїх запитів, клієнти можуть вибирати між двома типами літій-іонних акумуляторів – на 37 кВтг або на 70 кВтг. В результаті запас ходу новинки становить до 120 км або до 224 км відповідно (WLTP, змішаний цикл).

Акумулятори розташовані під вантажним відсіком, тому вони не заважають використанню фургона за прямим призначенням. При цьому подібне розташування акумуляторів сприяє стійкості на поворотах або при різких поривах бічного вітру – це важливо навіть при повному завантаженні. Система рекуперативного гальмування дозволяє відновлювати і накопичувати енергію, що виробляється при уповільненнях або гальмуваннях, що додатково підвищує ефективність руху.

Створений на найпопулярнішій платформі в даному сегменті, Новий Opel Movano пропонує кращу в класі загальну вартість володіння, широкий вибір кузовів і версій, а також відмінні вантажні можливості. Завдяки низькій висоті порогів (460 міліметрів), внутрішньої ширині кузова в 1422 мм (між колісними арками) або навіть 1870 мм (між бічними панелями), простота завантаження нового фургона Opel Movano є еталонною серед його конкурентів.

У варіанті кузова H3 бічні двері забезпечує вантажний отвір висотою 2,03 м – також кращий показник в класі. Разом з задніми дверима, які відкриваються на 180 градусів (з можливістю розсування до 270 градусів), це гарантує максимальну простоту і легкість завантаження навіть великогабаритних речей. Діапазон повної маси автомобіля (GVW) є одним з найширших в цьому класі і становить від 2,8 до 4,0 тонни, а максимальна корисне навантаження досягає 2,1 тонни.

Клієнти, орієнтовані на кузов типу «фургон», можуть вибрати одну з численних версій: чотири варіанти довжини кузова (L1-4), три варіанти висоти кузова (H1-3), з максимальним корисним об’ємом від 8,0 до 17 кубічних метрів. Стандартна кабіна має один ряд з трьох сидінь, але як варіант – доступна подвійна кабіна: з другим рядом сидінь, розрахованим на чотирьох пасажирів. Нарешті, щоб задовольнити особливі запити покупців, Новий Opel Movano доступний у варіанті «шасі-кабіна», яке підходить для створення індивідуальної надбудови. У підсумку Новий Opel Movano є ідеальною базою для самих різних автомобілів: починаючи з традиційних фургонів і закінчуючи спеціальними автомобілями, компактними самоскидами, бортовими вантажівками, рефрижераторами, кемперами.

Крім того, новинка може запропонувати і кілька варіантів 2,2-літрового дизельного двигуна: з різною потужністю, але неодмінно низьким рівнем викидів CO2 (відповідає класу Euro 6d-TEMP) і чудовою паливною економічністю. Так, в залежності від конкретної версії, покупцям доступний варіанти 2,2-литровго турбодизеля потужність від 120 к.с. до 165 к.с. і з обертовим моментом від 300 Нм до 370 Нм. При цьому в будь-якої версії автомобіль отримує передній привід і 6-ст.МКПП.

У підсумку Новий Opel Movano приєднується до вже відомих моделей Opel Combo і Opel Vivaro, завершуючи формування оновленої лінійки LCV-автомобілів Бренду. До кінця цього року на європейському ринку весь портфель легких комерційних автомобілів Бренду буде пропонуватися у варіантах з електричним приводом і живленням від акумуляторів. А загальний план трансформації Opel передбачає пропозицію електрифікованих версій для всіх моделей легкових і комерційних автомобілів Бренда вже до 2024 року.

Opel – один з найбільших європейських виробників автомобілів. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем в Рюссельсхаймі, Німеччина, а з 1899 року Opel зайнявся автомобілебудуванням.

З 2017 року німецька марка входить до Групи PSA. Разом зі своєю британською дочірньої маркою Vauxhall в 2018 році компанія представлена в більш ніж 60 країнах світу, де продають більше мільйона автомобілів. З 2019 року інтереси бренду в Україні представляє компанія «Пежо Сітроен Україна», офіційне представництво Групи.

// АвтоКраїна

Читайте також: