Перші клієнти отримали повністю електричні позашляховики Volkswagen ID.4Volkswagen ID.4Сьогодні перші замовники в Німеччині забрали свої повністю електричні позашляховики Volkswagen ID.4. Автомобілі передавали одночасно в центрах доставки в Дрездені та у Вольфсбурзі. Компанія планує цього року поставити близько 150 000 автомобілів ID.4 по всьому світу. На кінець лютого вже було отримано 23 500 замовлень на цю модель по всій Європі, незважаючи на те, що багато автодилерів були закриті.

«Запуск ID.4 був дуже успішним, і автомобіль був добре прийнятий клієнтами. Ми все ще маємо чудові плани ‒ лише цього року ми прагнемо доставити близько 150 000 автомобілів по всьому світу. Це приблизно третина нашого запланованого випуску 450 000 електромобілів у 2021 році», ‒ сказав член правління Volkswagen з продажів Клаус Зелмер.

У повідомленні відзначається, що для того, щоб дилерські центри Volkswagen могли якнайкраще консультувати клієнтів, триває загальноєвропейське навчання представників дилерів. Тільки в Німеччині беруть участь понад 10 000 дилерських працівників. Окрім вивчення самого автомобіля, вони також проходять навчання у всіх суміжних областях електромобільності, таких як We Connect та зарядка.

«ID.4 зараз пропонується нашим дилерам повністю підготовленим. Співробітники добре навчені. Крім того, дилери використовують індивідуальну систему безпечної гігієни. Клієнти нарешті доторкаються до ID.4, сідають всередину, тестують і замовляють», ‒ сказав під час передачі першого автомобіля в Дрездені керівник Volkswagen у Німеччині Хольгер Б. Сантель

Volkswagen ID.4 встановлює нові стандарти в диджиталізації. Наприклад, він може регулярно отримувати оновлення та нові функції. Ця функціональність також є ключовою передумовою для нових бізнес-моделей. Найпопулярніші моделі ID.4 Tech та ID.4 Max також мають першу у світі цифрову інновацію: головний дисплей доповненої реальності проектує свій дисплей у поле зору водія, динамічно відображає вибрані символи та поєднує їх із реальністю. Диджиталізація та інтеграція програмного забезпечення є подальшими центральними стовпами стратегії прискорення Volkswagen.

// АвтоКраїна

Читайте також: