Alpina розширює модельний ряд новим BMW Alpina B8 Gran CoupeBMW Alpina B8 Gran CoupeПісля успіху BMW Alpina B6 Bi-Turbo Gran Coupe, Alpina розширює свій модельний ряд у преміальному сегменті новим BMW Alpina B8 Gran Coupe. Він поєднує у собі високу продуктивність, динаміку і комфорт у сміливому і красивому дизайні, повідомляє офіційний імпортер BMW Alpina в Україні – «АВТ Баварія».

  • Потужність: 4,4-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом розвиває вражаючі 457 кВт (621 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм доступний вже з 2000 об/хв.
  • Вибухові ходові якості: BMW Alpina B8 з місця розганяється до 100 км/год за 3,4 секунди і може розвивати максимальну швидкість 324 км/год.
  • Індивідуальний звук V8: Спеціально розроблена спортивна вихлопна система Alpina – це чудо з нержавіючої сталі. Забезпечуючи візуальне задоволення і слухове сприйняття, система зменшує протитиск і відрізняється яскравим, природним звуком потужного двигуна V8. Водій може впливати на звук, перемикаючись між режимами Comfort і Sport.
  • Приголомшлива динаміка, чудові відчуття від керування: шасі і підвіска BMW Alpina B8 гармонійно збалансовані, поєднуючи в собі чудовий комфорт при поїздках на великі відстані з точними характеристиками керованості. Адаптивні амортизатори забезпечують широкий спектр вражень у поїздці від Comfort+ до Sport+.
  • Точний дизайн: зовнішній вигляд Gran Coupe відрізняється елегантними лініями, які майстерно підкреслюють плавний силует автомобіля. Атлетичний характер ще більше підсилюють аеродинамічні компоненти Alpina. Мінімалістичні 21-дюймові ковані диски Alpina Classic з 20 спицями – це ексклюзивний ідентифікатор Alpina.
  • Найкращі матеріали: дизайн інтер’єру в кожній деталі відображає розкішний комфорт BMW Alpina B8. Високоякісні матеріали, широкий спектр стандартного устаткування та ексклюзивні деталі Alpina сприяють створенню вишуканого салону. За бажанням, інтер’єр може бути виконаний шкірою Lavalina – розкішною, гнучкою і неперевершеною.

Восьмициліндровий двигун BMW Alpina B8 відрізняється динамічною і плавною передачею потужності і забезпечує відмінну чуйність в усьому діапазоні обертів.

Двигун V8 об’ємом 4,4 літра з Biturbo розвиває максимальну потужність 457 кВт (621 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм доступний вже з 2000 об/хв і підтримується до 5000 об/хв. Чудова потужність двигуна призводить до приголомшливих характеристик: BMW Alpina B8 з місця розганяється до 100 км/год за 3,4 секунди. Максимальна швидкість становить 324 км/год.

Характеристики потужності двигуна і чудовий відгук дросельної заслінки є результатом оптимізованих систем наддуву й охолодження, не кажучи вже про налаштування дросельної заслінки Alpina. Два турбонагнітачи з подвійною спіраллю сприяють практично миттєвому перетворенню енергії вихлопних газів в тиск наддуву навіть при низьких обертах двигуна для досягнення максимального крутного моменту.

Система охолодження Alpina забезпечує термічну стабільність і оптимальний ККД високопродуктивного двигуна навіть при тривалих високих навантаженнях. Вона складається з трьох зовнішніх охолоджувачів охолоджуючої рідини, збільшеного охолоджувача трансмісійного масла і низькотемпературної системи охолодження (повітря/вода/повітря) зі спеціальними проміжними охолоджувачами Alpina з охолоджуючою поверхнею, яка стала вдвічі більшою.

Спортивна вихлопна система Alpina відрізняється детальним і гармонійним звуковим супроводом V8: вишуканим і стриманим в режимі Comfort або емоційним і звучним в режимі Sport. Дві здвоєні вихлопні труби з нержавіючої сталі елегантно інтегровані в задній фартух в типовому для Alpina стилі.

BMW Alpina B8 омологований відповідно до останніх стандартів викидів Euro 6d-ISC-FCM і оснащений новітньою технологією очищення вихлопних газів BMW: чотири каталізатори зменшують кількість оксиду азоту в вихлопних газах і два великих бензинових сажових фільтри з поліпшеною підкладкою зменшують викиди частинок сажі. Витрата палива, що вимірюється відповідно до нового і більш реалістичного вимірювального циклу WLTP (Всесвітня узгоджена процедура випробувань легких транспортних засобів), становить 11,9 л/100 км з викидами CO2 270 г/км.

8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія з Alpina Switch-Tronic перетворює високу потужність двигуна в чудові ходові якості. Останнє покоління трансмісій 8HP76 піддалося серйозним доопрацюванням у співпраці з фахівцями трансмісії ZF. Залежно від обраного режиму руху динаміка перемикання піднімається на абсолютно новий рівень без шкоди для плавності перемикання передач, яким славиться Alpina.

Під час розробки системи спортивної підвіски BMW Alpina B8 були пройдені незліченні кілометри на найскладніших випробувальних трасах Європи. У результаті вийшла досконала підвіска і конструкція шасі, що поєднує першокласний комфорт їзди на дальні відстані з точними характеристиками керованості. BMW Alpina B8 вражає в безлічі дорожніх ситуацій своїм гармонійним, збалансованим шасі і високим рівнем безпеки.

Стійки переднього моста з гідроопорами підвищують комфорт їзди і працюють у поєднанні з пружинами Eibach, щоб гарантувати збалансовані характеристики підвіски. Більш жорсткі опори стійки амортизатора забезпечують більшу стійкість автомобіля при динамічній зміні смуги руху. Посилені стабілізатори поперечної стійкості на передній осі і більш жорсткі опори нижніх поперечних важелів забезпечують відмінні поперечні динамічні характеристики.

Шини Ultra-High Performance, що спеціально розроблені для BMW Alpina B8, доступні в розмірах 245/35 ZR21 на передній осі (маркування шин ЄС: E/B/72 дБ) і 285/30 ZR21 на задній осі (маркування шин ЄС: E/B/73 дБ). У співпраці з експертами Pirelli шини спеціально адаптувалися до концепції автомобіля BMW Alpina B8. Система шумозаглушення Pirelli, що встановлена на передніх шинах, покращує акустичний комфорт.

Alpina Burkard Bovensiepen GmbH — німецька тюнінгова та автобудівна компанія, що спеціалізується на випуску власних моделей на базі серійних BMW. На авторинку є конкурентом виробника спортивних моделей BMW M. Розташована у місті Бухлое, район Східний Альгой в Баварії.

// АвтоКраїна

Читайте також: