Автовиробництво в Україні у першому кварталі виросло на 34%У першому кварталі 2021 року в Україні було виготовлено 1829 од. автотранспортних засобів, що на 34% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як сказано у повідомленні Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром», зокрема, легкових автомобілів у січні-березні було вироблено 1690 шт. (+43%), комерційних – 6 шт. (-50%), автобусів – 133 шт. (-24%).

У березні статистика українського автопрому також продемонструвала позитивну динаміку. За попередніми даними обсяг випуску автотранспортних засобів в минулому місяці зафіксовано на позначці 722 од. Таким чином, у порівнянні з березнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився у два з половиною рази, а відносно попереднього місяця на 43,5 відсотка.

Випуск легкових автомобілів в річному обчисленні збільшився в 2,7 раза, а до лютого 2021 року – на 48 відсотків та становив 665 од.

Роком раніше статистику в цьому сегменті українського автопрому формував тільки один завод – «Єврокар». Запорізький автозавод (ЗАЗ) відновив випуск легкових автомобілів лише у вересні 2020 року.

Виробництво автобусів зросло на 37,5% до 55 шт. У березневій статистиці щодо комерційних автомобілів, як і торік, заявлено тільки два автомобіля, зібраних на підприємстві «Черкаський автобус».

Нагадаємо, АвтоКрАЗ перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

// АвтоКраїна

Читайте також: