Google Карти будуть прокладати більш екологічно-чисті маршрутиGoogle КартиЗа допомогою інформації від Національної лабораторії Міністерства енергетики США, Google розробляє нову модель маршрутизації, яка оптимізує зниження споживання палива на основі таких факторів, як нахил дороги та затори.

«Це все є частиною зобов’язань, які ми взяли на себе у вересні минулого року, щоб допомогти одному мільярду людей, які використовують наші продукти, вжити заходів щодо зменшення їхнього екологічного впливу», ‒ сказано у повідомленні Google.

Незабаром, Google Карти будуть прокладати маршрут із найменшим викидом вуглецю за замовчуванням, якщо він має приблизно такий самий час прибуття, як найшвидший маршрут. У випадках, коли екологічно чистий маршрут може суттєво збільшити час прибуття, сервіс буде давати можливість порівняти відносний вплив CO2 між маршрутами, щоб користувачі могли вибрати. Екологічні маршрути будуть представлені в США на Android та iOS пізніше цього року, а згодом і в інших країнах.

Від Амстердаму до Джакарти, у містах по всьому світі створено зони з низьким рівнем викидів ‒ зони, що обмежують рух забруднюючих повітря транспортних засобів, таких як дизельні машини або машини зі специфічними стікерами про викиди, ‒ щоб допомогти підтримувати чисте повітря. Щоб підтримати роботу в цьому напрямку, компанія працює над новими сповіщеннями, щоб допомогти водіям краще орієнтуватися, коли вони будуть прокладати маршрути через ці зони.

«Ви зможете швидко дізнатись, чи дозволений ваш транспортний засіб у цьому районі, вибрати альтернативний вид транспорту або обрати інший маршрут. Сповіщення про зони з низьким рівнем викидів будуть представлені цього червня в Німеччині, Нідерландах, Франції, Іспанії та Великобританії на Android та iOS, а незабаром з’являться і в інших країнах», ‒ відзначає компанія.

Також, за допомогою нового шару погоди можна швидко побачити поточну та прогнозовану температуру та погодні умови в цій місцевості. А новий шар якості повітря показує, наскільки здоровим (або нездоровим) є повітря ‒ інформація, яка особливо корисна, якщо у вас алергія або ви перебуваєте в задимленій або пожежонебезпечній зоні. Дані таких партнерів, як The Weather Company, AirNow.gov та Central Pollution Board, надають інформацію для цих шарів, які почнуть працювати на Android та iOS у найближчі місяці. Шар погоди буде доступний у всьому світі, а шар якості повітря буде представлений в Австралії, Індії та США, та згодом буде розповсюджений на інші країни.

Усі ці оновлення можливі завдяки вдосконаленням штучного інтелекту, які перетворили Карти Google на карту, яка може відображати мільйони змін, що вносяться у всьому світі щодня ‒ у найбільших містах, а також у найменших містечках.

// АвтоКраїна

Читайте також: