Karcher представив мобільний апарат для струменевої чистки сухим льодомСвітовий лідер на ринку прибиральної техніки Karcher представляє унікальний продукт – апарат для чистки сухим льодом IB10/8L2P, який самостійно виробляє гранули сухого льоду для чищення. Це революційне технологічне рішення вперше дозволяє використовувати колосальні переваги технології очистки сухим льодом у будь-який момент та без попередньої підготовки.

Струменева обробка сухим льодом – це найсучасніший метод очищення, під час якого для розпилювання використовуються гранули CO2 розміром 0,5-3 мм, які при температурі -79 °C спрямовуються на поверхню зі швидкістю 150 м/с. У результаті механічна енергія поєднується з тепловою та дає надзвичайний ефект. Бруд втрачає свою міцність, стає ламким від холоду, а тому легше видаляється з поверхні.

Також ефект досягається завдяки сублімації: частинки замороженого вуглекислого газу потрапляють у тріщини нечистот, переходять з твердого у газоподібний стан та буквально знищують бруд завдяки 400-кратному збільшенню об’єму. Від забруднень залишаються лише розпилені речовини, які можна просто зібрати пилососом.

Гранули льоду, які використовуються для процесу, мають бути свіжими – інакше ефективність очистки різко зменшується. Втім навіть у спеціальних термобоксах лід може зберігатися лише декілька днів.

До цього часу гранули виготовляли лише на великих гідравлічних пресах – грануляторах, та доставлялися за запитом. Але Karcher вирішив це питання: апарат IB10/8L2P від Kаrcher – перший на ринку пристрій, здатний самостійно виробляти сухий лід, не потребуючи для цього зайвого часу:  під час роботи генерується лише необхідна кількість гранул.

Завдяки відсутності залишків використовуваної абразивної речовини, брудної води та вологи, з апаратом IB10/8L2P можна видалити бруд з мінімальними зусиллями навіть з дуже чутливих поверхонь – таких як оббивка салону автомобіля або окремі деталі для подальшого фарбування. Можуть подаватися гранули різного розміру для максимально м’якого впливу на поверхню, а сопла різної форми дозволяють вирішувати найрізноманітніші задачі.

Універсальні можливості апарату IB 10/8 L2P дають змогу використовувати його у будь-якій галузі промисловості для легкого та ефективного очищення об’єктів з різних матеріалів: металів, деревини, полімерів, скла, текстилю, резини тощо. Він оптимально підходить для чистки устаткування у процесі його технічного обслуговування або ремонту, без складного демонтажу ліній та зупинки робочих процесів. Технологію можна використовувати у випадках, коли неприпустиме застосування води: наприклад, для очищення автомобільної електроніки або кузовів раритетних автомобілів.  Мобільний та автономний IB 10/8 L2P  легко видалить з поверхні стійкі відкладення, як-от залишки тіста або нагару в хлібопекарському цеху, або очистить ливарні форми, які використовують, наприклад,  для виготовлення мілких пластмасових деталей.

Апарат для чистки сухим льодом IB 10/8 L2P  максимально зручний у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню, яке здійснюється за допомогою лише однієї поворотної ручки. Допоміжні системи, такі як перевірка тиску, правильності підключення кабеля або ризику перегріву, допомагають легко уникнути ускладнень у роботі: пристрій можна використовувати без тривалої підготовки персоналу. Самостійне виготовлення гранул забезпечує незалежність від сторонніх постачальників, а регулювання витрат льоду дає змогу адаптувати апарат до будь-якого об’єкта для досягнення оптимальних результатів.

Ергономічний струменевий пістолет ідеально підходить для роботи з важкодоступними місцями, а робота з апаратом значно полегшується можливістю швидкої заміни сопла. Водночас міцна конструкція шасі з великими колесами дозволяє легко переміщувати апарат IB 10/8 L2P навіть по нерівних поверхнях.

Завдяки високій мобільності апарата та його постійній готовності до роботи можна ефективно вирішити практично будь-які задачі з очистки –навіть ті, що раніше потребували надмірних витрат часу та сил.

Karcher – провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання. Сьогодні компанія, що була заснована 1935 року в Німеччині, є лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення.

Станом на 2020 рік концерн Karcher представлений 130 компаніями в 73 країнах світу зі штатом працівників у 13 500 осіб. Понад 50 000 торговельних і сервісних пунктів у всьому світі забезпечують безперебійне обслуговування клієнтів.

Офіційне представництво Karcher в Україні відкрито 2006 року. Штат працівників складає понад 250 осіб. 2018 року українське представництво було визнано дочірньою компанією Karcher номер один у світі.

// АвтоКраїна

Читайте також: