Karcher став партнером міжнародного мотофестивалю «Тарасова Гора»Лідер на світовому ринку прибиральної техніки Karcher (Німеччина) став партнером міжнародного мотофестивалю «Тарасова Гора», який цьогоріч відбудеться з 3 по 6 червня на території туристичного комплексу «Світанок» неподалік від Черкас.

Починаючи з 2002 року, “Тарасова Гора” щорічно збирає тисячі байкерів не лише з України – тут можна зустріти гостей з Казахстану, Грузії, Німеччини, Польщі, Норвегії, Італії, Іспанії, США тощо.

“Жив би Тарас зараз – був би байкером!” – під таким гаслом відбудеться наймасштабніша мотоциклетно-музична подія України в 2021 році. Так, організатори фестивалю заохочують гостей помандрувати у часі з допомогою українського національного костюма початку 19 ст., як вишиванка або шаровари, перука губернатора волості або Тарасові вуса.

Музичне наповнення фестивалю заплановане на будь-який смак: ТНМК, Dakh Daughters, Mad Heads, 69 Кроків, Медовий Полин та інші українські гурти створюватимуть настрій одразу на 3 локаціях фестивалю.

Чистоту транспортних засобів учасників забезпечать ефективні апарати високого тиску, представлені у Зоні мийки Karcher. Тут усі охочі з допомогою консультантів компанії зможуть власноруч очистити свій байк та впевнитися у якості техніки німецького виробника, – і навіть отримати на добру згадку фірмову кепку Karcher. Так, на майданчику гостям буде запропоновано випробувати професійні апарати високого тиску серії HD, а також побутову мийку класу К5 – бестселер українського ринку.

Друга локація, на яку Karcher Україна запрошує гостей мотофестивалю, – Зона демонстрації, де відбудеться видовищний майстер-клас з різьблення по дереву акумуляторною пилою. Крім того, відвідувачі зможуть ознайомитися з широким спектром сучасної техніки Karcher, створеної для мото- та автовласників і не тільки: міні-мийками, газонокосарками, генераторами, насосами, пилососами та іншими пристроями.

Під час реєстрації усім учасникам “Тарасової Гори” буде запропоновано взяти участь у розіграші призів, що відбудеться під час фестивалю. Серед подарунків: міні-мийка Karcher K 4 Power Control з функцією регулювання тиску; господарський пилосос WD 3 – потужний апарат, ідеальний для використання в приміщенні і на вулиці; акумуляторний тример LTR 18-25 Battery,  із яким косити газон легко, як ніколи.

За словами Івана Бечко, генерального директора Karcher Україна, підтримка заходу такої тематики не випадкова: “Одна з найважливіших ідей, яку наша компанія впроваджує по всьому світу: ми, люди, маємо максимально щадно впливати на навколишнє середовище – незалежно від того, працюємо ми чи відпочиваємо! Уявіть, що апарати високого тиску Karcher використовують на 80 відсотків менше води, аніж коли мотоцикл миють зі шлангу, а “Тарасова Гора” – це кілька тисяч нестримних байків”.

Вже понад 30 років Karcher підтримує події у найрізноманітніших галузях: від охорони навколишнього середовища до культури та спорту. Так, у 2020 році компанія вдев’яте стала партнером ралі “Дакар” – найвідомішого автозмагання по пустелі у світі, два роки тому Karcher була одним із генеральних спонсорів ралі “Фортеця 2019” у Кам’янці-Подільському, а у 2009 році – підтримала Кубок України з шосейно-кільцевих перегонів.

Фестиваль “Тарасова Гора” відбудеться у селі Свидівок, Черкаська область, з 3 по 6 червня 2021 року. Початок заїзду гостей фестивалю до туристичного комплексу “Світанок” – 3 червня о 10:00.

Зони Karcher працюватимуть протягом усіх днів фестивалю:

  • 3-4-5 червня – з 10:00 до 19:00
  • 6 червня – з 10:00 до 13:00.

Karcher – провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання. Сьогодні компанія, що була заснована 1935 року в Німеччині, є лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення.

Станом на 2020 рік концерн Karcher представлений 130 компаніями в 73 країнах світу зі штатом працівників у 13 500 осіб. Понад 50 000 торговельних і сервісних пунктів у всьому світі забезпечують безперебійне обслуговування клієнтів.

Офіційне представництво Karcher в Україні відкрито 2006 року. Штат працівників складає понад 250 осіб. 2018 року українське представництво було визнано дочірньою компанією Karcher номер один у світі.

// АвтоКраїна

Читайте також: