Хетчбек Opel Astra нового покоління буде представлений в Україні на початку 2022 рокуХетчбек Opel Astra нового поколінняХетчбек Opel Astra нового шостого покоління буде представлений на українському ринку на початку 2022 року.

Як сказано у повідомленні офіційного імпортера Opel в Україні ‒ компанії «Пежо Сітроен Україна», бренд Opel запропонує нове покоління Astra з двома версіями у вигляді гібрида (plug-in hybrid), які відрізняються показниками максимальної потужності. Крім того, для новинки будуть запропоновані високоефективні бензинові та дизельні двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ), які доступні в поєднанні з 6-ступінчастою механічною КПП або 8-ступінчастою автоматичною КПП. Причому обидва варіанти трансмісій відрізняються зниженими втратами на тертя.

Новинка Opel Astra також є «візитною карткою» бренду. Динамічний, як ніколи раніше. Рівні і «натягнуті» поверхні, очищені від зайвих елементів. А головне – нове обличчя Бренду Opel Vizor. Представляючи наступне покоління популярного хетчбека С-клас, Бренд Opel демонструє, що Astra готова відкрити нову еру в автомобільному світі.

Спочатку новинка Opel Astra дебютує як спортивний «підтягнутий» 5-дверний хетчбек. Низький кузов дарує вражаючий динамічний силует. У той же час, автомобіль забезпечує більше внутрішнього простору, ніж його попередник. При загальній довжині кузова 4 374 міліметра і ширині 1 860 мм, новинка Opel Astra опиняється в самому центрі європейського автомобільного С-класу.

Завдяки особливо короткому передньому звісу, нове покоління Opel Astra виявляється всього на 4 мм довшим попередньої моделі. У той же час, збільшена колісна база в 2 675 мм (+ 13 мм) гарантує простір для пасажирів в салоні. А практичний багажник новинки Opel Astra пропонує корисний об’єм 422 літри і можливість регулювання рівня підлоги.

Модельна гамма автомобіля включає в себе версії потужністю від 110 к.с. (81 кВт) до 130 к.с. (96 кВт) – для бензинових і дизельних двигунів внутрішнього згоряння; або максимум до 225 к.с. (165 кВт) – для гібридних варіантів новинки.

Прийом замовлень на хетчбек Opel Astra нового покоління стартує вже восени нинішнього року. Перші автомобілі будуть доставлені покупцям на початку наступного року.

Нагадаємо, що в Україні сьогодні доступний комфортний і недорогий седан Opel Astra, також недавно стартували продажі кросовера Opel Mokka – першого в історії Бренду носія фірмового «обличчя» Opel Vizor.

Opel – один з найбільших європейських виробників автомобілів. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем в Рюссельсхаймі, Німеччина, а з 1899 року Opel зайнявся автомобілебудуванням.

З 2017 року німецька марка входить до Групи PSA. Разом зі своєю британською дочірньої маркою Vauxhall в 2018 році компанія представлена в більш ніж 60 країнах світу, де продають більше мільйона автомобілів. З 2019 року інтереси бренду в Україні представляє компанія «Пежо Сітроен Україна», офіційне представництво Групи.

// АвтоКраїна

Читайте також: