Компанія Bolt отримала 600 млн євро інвестицій для розвитку своїх сервісівПерший в Європі мультидодаток Bolt залучив інвестиції розміром 600 млн євро, збільшивши оціночну вартість компанії до понад 4 млрд євро. Грошові кошти будуть спрямовані на розвиток нового сервісу ― доставки продуктів Bolt Market, а також на розширення географії активних сервісів компанії.

У раунді взяли участь як нові інвестори ― Sequoia, Tekne і Ghisallo, так і ті, хто раніше вже фінансував проєкти компанії Bolt ― G Squared, D1 Capital і Naya.

«Місія компанії Bolt ― зробити пересування містом більш доступним і екологічним. Ми створюємо майбутнє, де на зміну персональним автомобілям, які перевантажують дороги і забруднюють довкілля, прийдуть сервіси для замовлення поїздок. Уже протягом 7 років ми працюємо над розвитком сервісів мобільності й доставки Bolt, і тепер пропонуємо найкращу альтернативу для практично кожного випадку, коли необхідно використовувати автомобіль. Змістивши фокус на створення тренда мобільності без персональних авто, ми раді представити нові продукти мільйонам користувачів у Європі й Африці», ― повідомив СЕО компанії Bolt Маркус Вілліг.

Торік кількість користувачів платформи Bolt зросла до 75 млн осіб по всьому світу. Крім основного сервісу райд-хейлінґу компанія Bolt запустила сервіси каршерінґу, прокату електросамокатів й електровелосипедів, доставки їжі з ресторанів Bolt Food і абсолютно новий продукт в екосистемі Bolt ― доставку продуктів за 15 хвилин Bolt Market.

«Bolt переосмислює концепцію міського транспорту в багатьох країнах світу. Засновник та ідейний натхненник компанії Маркус Вілліг створив успішний бізнес, що охоплює країни Європи й Африки. Ми раді співпрацювати з компанією, місія якої ― сприяти кращому майбутньому для її користувачів і навколишнього середовища в глобальному масштабі», ― заявив Ендрю Рід, партнер компанії Sequoia.

Незабаром Bolt Market стане доступним ще у 10 країнах Балтії та Центральної Європи, а також у Швеції, Португалії, Хорватії та Румунії. Для його запуску компанія задіє мережу кур’єрів, наявні технології і досвід команди сервісу доставки їжі з ресторанів Bolt Food.

Нагадаємо, що в кінці минулого року компанія Bolt залучила 150 млн євро інвестицій. Основним інвестором стала компанія D1 Capital Partners за участю Darsana Capital Partners. Отримані кошти були спрямовані на підвищення якості й безпеки сервісів компанії.

Bolt ― це мультидодаток, головна мета якого зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користуються 75 мільйонів осіб у 45 країнах Європи й Африки. За допомогою мультидодатка надається ціла низка послуг, таких як виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів й електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. На даний момент із компанією співпрацюють 2,5 млн водіїв і 100 тис. кур’єрів по всьому світу.

В Україні послуги Bolt доступні у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Чернівцях, Кременчуці, Луцьку, Рівному, а також в Ужгороді, Івано-Франківську й Одесі.

// АвтоКраїна

Читайте також: