Land Rover Defender став допоміжним авто пригодницьких перегонів Red Bull X-Alps 2021Land Rover Defender вкотре продемонструє витривалість у ролі допоміжного автомобіля для екстремальних перегонів Red Bull X-Alps. Як офіційний автопартнер, Land Rover надасть парк автомобілів Defender 110 для супроводження найскладніших у світі пригодницьких перегонів.

Як сказано у повідомленні офіційного імпортера Land Rover в Україні – компанії «Віннер Імпортс Україна Лтд.»,  спортсмени Red Bull X-Alps подолають понад 1200 км виснажливого альпійського ландшафту впродовж 12 днів, з 20 червня до 2 липня 2021 року. Кожен із 32 учасників поєднає хайкінг, ультрабіг (біг на довгі дистанції), альпінізм та парапланеризм у справжньому випробуванні на людську витривалість та стійкість. У звичайний день на спортсменів може чекати піший маршрут протяжністю понад 50 км із вертикальними підйомами до 5000 м, під час якого вони спалюють до 6000 калорій.

Найфункціональніший та найвитриваліший позашляховик Land Rover забезпечить безперервне транспортування та захист в мінливих умовах, перевозячи життєво необхідні матеріали та обладнання. Міцні позашляховики будуть оснащені даховими наметами Autohome, спеціально розробленими для Defender 110, щоб допомогти спортсменам та членам команди у вкрай необхідному їм відновленні сил, надаючи безпечне та комфортне місце для відпочинку.

Land Rover підтримає сімох спортсменів, зокрема шестиразового переможця Red Bull X-Alps Крістіана Маурера зі Швейцарії. До нього долучаються ветерани Red Bull X-Alps Пол Гушльбауер (Австрія), Ґевін МакКлург (США), Тобіас Гросрубачер (Італія) та Маркус Андерс (Німеччина), які змагалися між собою в 11 перегонах. У складі #TeamLandRover також дебютуватимуть Лорі Дженовезе (Франція) та Тео де Бліка (Франція).

Ульріх Гріль, організатор перегонів, зазначив: «Land Rover є синонімом пригод із випробуваннями на витривалість, і Defender відіграватиме життєво важливу роль у виклику Red Bull X-Alps. Він надаватиме підтримку суперникам та організаторам перегонів у їх протистоянні стихії на трасі протяжністю 1 238 км».

Челни команди #TeamLandRover випробують експедиційні характеристики Defender в екстремальних умовах. За максимального корисного навантаження до 900 кг, динамічного навантаження на дах у 168 кг та статичного навантаження у 300 кг, кожен автомобіль завантажать обладнанням та матеріалами. Технологія Terrain Response 2, разом із першою у світі адаптивною системою Configurable Terrain Response, дозволить водіям чітко налаштувати автомобіль відповідно до власних вподобань та умов водіння.

Аксесуари, як-от портативний душ, зовнішній тримач обладнання з боковим кріпленням, інтегрований повітряний компресор, вбудовані у Defender можливості зв’язку Wi-Fi 4G та дахові намети Autohome забезпечать учасників змагання усім необхідним для належного відпочинку та відновлення сил.

Після світової прем’єри на Франкфуртському автосалоні у 2019 році Defender виборов понад 58 міжнародних нагород, включаючи звання «Кращий автомобільний дизайн 2021» на щорічній премії «Автомобіль року».

Land Rover також представив свою лінійку потужних та ефективних рядних 6-циліндрових дизельних двигунів Ingenium, оснащених технологією м’якого гібрида (MHEV) та свій високотехнологічний P400e — плагін-гібридний електричний силовий агрегат (PHEV), який забезпечує запас ходу до 43 км на виключно електричній тязі та об’єм викидів CO2 на рівні 74 г/к.

Land Rover виробляє оригінальні позашляховики 4×4 з 1948 року. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів позашляховиків, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Red Bull X-Alps — найскладніші у світі пригодницькі перегони засновані у 2003 році. Перегони охоплюють швидкісний хайкінг, ультрабіг, альпінізм та парапланеризм. Перегони відбуваються раз на два роки. Впродовж 12 днів близько 30 спортсменів намагаються подолати понад 1000 км складної та неприступної альпійської місцевості через незмінну кількість пунктів маршруту. Впродовж дня спортсмени часто можуть долати понад 50 км пішого маршруту та до 5000 м вертикального підйому. Крім того, вони долають величезні відстані у повітрі, часто у підступних гірських умовах, за яких мало хто наважиться літати. Унікальним є те, що Red Bull X-Alps — це перегони, де чоловіки та жінки змагаються нарівно.

«Віннер Груп Україна» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 29 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Renault, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у 47 дилерських центрах.

// АвтоКраїна

Читайте також: