Луцький автозавод виготовить 16 шкільних автобусів «Богдан А22412» для учнів ВолиніБогдан А22412Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації провело тендер на закупівлю 16 нових шкільних автобусів. Згідно з умовами тендерної документації, автобуси повинні бути новими, технічно справними, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні та експлуатації.

За результатами відкритих торгів у системі «Прозорро», пропозиція ТОВ «Бас Мотор», офіційного дистриб’ютора продукції ДП «Автоскладальний завод №1», визнана найкращою. Компанія запропонувала автобуси «Богдан А22412», які відповідають усім стандартам і вимогам, що висуваються до шкільного транспорту в Україні, зокрема екологічній нормі Euro 5. Він має 30 місць для перевезення учнів. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.

Загалом у користуванні учнів Волинської області перебувають вже понад 80 шкільних автобусів виробництва ДП «Автоскладальний завод №1».

Нагадаємо, що минулого року на ДП «Автоскладальний завод №1» було здійснено оновлення екстер’єру шкільного автобуса «Богдан А22412». У нових шкільних автобусах відбулася заміна світлотехніки з покращеними світловими характеристиками, що надасть комфорту у експлуатації автобуса. Зокрема, для «Богдан А22412» використовується сучасна світлотехніка європейського виробництва – це фари німецьких компаній Nolden та Hella.

// АвтоКраїна

Читайте також: