Мережа АЗК KLO відкрила нову станцію на Осокорках в КиєвіВ Києві на з’їзді з Південного моста на лівий берег почав роботу новий великий АЗК KLO в новому форматі. АЗС відкрилася за адресою пр-т М. Бажана, 2Б і працює в тестовому режимі.

Як відзначається у повідомленні компанії, АЗК відрізняється високим пропускним режимом: на станції працюють 24 паливо-розподільних колонки. Заправитися можна всіма видами пального: висооктановим F-100, бензинами Ventus 95, Euro 95, Shebel 95, Shebel 92; автомобільний газ; дизель Ventus і Euro. Для дизельних авто також встановлено 2 пістолети із реагентом AdBlue.

У двоповерховому комплексі АЗК розташований магазин і кав’ярня Kawabar. Зараз в магазині стандартний набір товарів, але найближчим часом з’являться полиці з новими для мережі продуктами ‒ наприклад, кава в зернах класу Specialty, нові снеки і напої. На цьому АЗК планується оновити лінійку фаст-фуду. У Kawabar будуть представлені нові позиції продуктів, яких раніше не було в мережі. Асортимент в стадії затвердження.

Інтер’єр АЗК оформлений в стилі станції метро «Шулявська». У декорі використовується характерна для цієї станції плитка, світлові рубрикатори виконані в стилі Київського метрополітену. Одну зі стін прикрашає копія знаменитого київського муралу.

// АвтоКраїна

Читайте також: