Мережа ОККО встановила газові модулі більш як на 300 АЗКУ 2021 році мережа АЗК ОККО уже ввела в експлуатацію 18 модулів для заправки авто скрапленим газом. До кінця року планується встановити ще 4. Обсяг капіталовкладень у ці роботи становитиме приблизно 40 мільйонів гривень.

Таким чином, на кінець 2021 року в мережі ОККО має працювати уже 312 газових модулів. Відповідно 75% АЗК мережі зможуть заправляти клієнтів не тільки бензином чи дизпаливом, а й скрапленим газом. Зокрема, у 2021 році додалися 4 пункти заправки автогазом у Києві, 3 – у Вінницькій області, по 2 – у Тернопільській і Запорізькій областях, по одному – у Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській та Луганській областях.

За 5 останніх років ОККО наростила кількість газових модулів у своїй мережі приблизно у півтора рази. Крім того, компанія побудувала власну газонаповнювальну станцію для зберігання скрапленого газу у Золочеві (Львівська обл.) та облаштувала дві сучасні лабораторії, щоб контролювати його якість. Завдяки цьому кожен літр скрапленого газу у мережі ОККО проходить ретельну триступеневу перевірку на відповідність чинним державним стандартам. Незабаром у структурі компанії з’явиться й мобільна лабораторія, здатна перевіряти якість газового пального безпосередньо на автозаправних комплексах.

Мережа АЗК ОККО («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 417 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei.

Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку.

// АвтоКраїна

Читайте також: