Нафтогаз збільшив мережу електрозаправок WeEnergy в Києві до 5 комплексівВ Києві почала працювати нова зарядна станція для електромобілів під брендом WeEnergy, яка розташована поряд з ЖК «Комфорт-Таун» за адресою проспект Соборності, 7б.

Як сказано у повідомленні Групи Нафтогаз, електрозаправку облаштовано зарядним комплексом типу EUA-2, що підходить для основних видів електромобілів світових брендів. Середній час зарядки одного автомобіля — до 2,5 годин.

Також у повідомленні відзначено, що заправки WeEnergy в Києві вже працюють на: Бессарабській площі; вулиці Богдана Хмельницького; Кловському узвозі; біля аеропорту «Київ».

Як повідомляла АвтоКраїна, в кінці березня Група Нафтогаз і Київська міська державна адміністрація (КМДА) уклали Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо створення та розвитку інфраструктури для електричних автомобілів. Група Нафтогаз планує відкрити щонайменше 50 електричних зарядних станцій в столиці, забезпечивши можливість зарядки електрокарів у всіх районах міста.

// АвтоКраїна

Читайте також: